Domů / Inzerce / Využijte nabídku na nejlevnější povinné ručení online

Využijte nabídku na nejlevnější povinné ručení online

Přeplácíte každoročně stovky nebo tisíce na povinném ručení a ani netušíte, že u jiné pojišťovny by vás mohlo vyjít mnohem levněji? Chyba! Srovnávejte pravidelně cenové nabídky od všech pojišťoven, které se neustále mění. Mějte tak přehled o aktuálních cenách pojištění auta a neplaťte automaticky stále vyšší částky na vámi sjednaném pojištění. Pojišťovny totiž spoléhají na vaši nevědomost a nechuť cokoliv řešit, a tak každoročně zdražují vaši pojistku až o stovky korun českých a očekávají, že ji bez mrknutí oka zaplatíte.

Online kalkulačky pro srovnání pojištění auta

Stačí mít připojení k internetu z počítače, mobilu nebo tabletu a vyzkoušet online kalkulačku na nejlevnější pojištění auta z pohodlí vašeho domova. V nabídce můžete shlédnout desítky pojistek od známých a prověřených pojišťoven na povinné ručení pro váš vůz za ty nejlepší ceny, které začínají od necelé tisícikoruny. V posledních letech se pojištění online dostalo díky konkurenci pojišťoven na neuvěřitelně nízké a příjemné částky. U povinného ručení se nevyplatí přeplácet, levná pojistka má stejné pojistné plnění jako ta nejdražší. Pokud zvolíte nejlevnější povinné ručení ušetříte za cenu pojištění a nijak to neovlivní váš pocit bezpečí, protože povinné ručení nekryje škody na vašem automobilu, ale škodu na majetku, který můžete poškodit při vaší jízdě.

Sjednání pojištění vozidla do 5 minut

Cílem online kalkulačky pojištění na stránkách www.123ruceni.cz je nejnižší cena, rychlost a jednoduchost. Stačí vyplnit pár údajů o vašem vozidle, např. obsah motoru a informace o vlastníkovi vozu, ihned uvidíte nabídku od cenově nejpřijatelnější pojišťovny. Kalkulačka bere na zřetel bonusy za jízdu bez nehod a ceny v ní uvedené jsou garantovány jako konečné bez dalších příplatků. Po vybrání nejlepší nabídky vám přijde potvrzená částka za pojištění, stejně jako zelená karta, kterou obdržíte obratem po sjednání povinného ručení na uvedený e-mail. Následující pracovní den po sjednání pojištění obdržíte zásilku se smlouvou a vytištěnou zelenou kartou. Je to opravdu rychlé a snadné!

Nezapomeňte zaslat stávající pojišťovně výpověď pro zrušení pojistky v písemné podobě. Nesmí chybět podpis, údaje o vás, smlouvě a důvod ukončení pojištění.

Jako důvod výpovědi můžete uvést nespokojenost s cenovými podmínkami, protože se vám podařilo vybrat z nejlevnějších nabídek na trhu takovou pojistku, která vám více vyhovuje a kterou si chcete nyní uzavřít.

O Angelo