Domů / Novinky / Operativní leasing – to je auto bez starostí
Operativní leasing – to je auto bez starostí

Operativní leasing – to je auto bez starostí

Platí to pro firmy i pro soukromníky. Starosti kolem automobilu snadno odbouráte tím, že si jej nekoupíte, ale vezmete si jej na operativní leasing.

Auto na operativní leasing je vhodné pro každého, kdo si s automobilem nechce pořídit dalšího člena domácnosti, který vyžaduje neustálou péči. Automobil je pro něj zejména „služba“, která má dobře sloužit. Dříve byl operativní leasing především výsadou firem. Z daní se odečítá stejně snadno jako klasický leasing, přitom však odpadají náklady za péči o firemní vozový park. Stačí několik aut ve firmě, a už potřebujete člověka, který se o vše kolem nich stará. Ten musí být navíc nahraditelný v době dovolených i během nemoci. A z jednoho zaměstnance jsou rázem dva. Operativní leasing to však řeší. Firma má nový vozový park, o který pečuje leasingová společnost.

U soukromých osob jsou výhody operativního leasingu podobné

Zatímco by si řada lidí musela pořídit ojetý vůz, takto v rámci operativního leasingu dostanete auto nové. A opět máte vše bez starostí. Protože o údržbu i servis automobilu se postará na klíč leasingová společnost.

Nejoblíbenějšími auty pořizovanými formou operativního leasingu jsou vozy značek Škoda a Volkswagen

Kvalitní operativní leasing škodovek a volkswagenů nabízí Auto Podbabská. Jedním z nejoblíbenějších je Škoda Superb na operativní leasing. V rámci operativního leasingu nemáte už žádné jiné náklady s automobilem, než jsou pohonné hmoty, které spotřebujete. Firma se postará o povinné ručení, havarijní pojištění, servisní prohlídky, výměnu kol, o případné opravy a zajistí i asistenční službu.

VW Passat na operativní leasing si lze u Auto Podbabská zřídit na 12 až 48 měsíců. Podobně jako další vozy. Po uplynutí této doby je automobil nadále ve vlastnictví firmy. Je na vás, jestli se rozhodnete pro novou leasingovou smlouvu s novým autem, nebo vůz odkoupíte. Cena případného odkupu vozidla je stanovena předem. Jelikož jste s autem jezdili, víte, do čeho jdete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo