Domů / Inzerce / Plastové obálky pro e-shopy jsou ideálním způsobem pro zasílání zboží

Plastové obálky pro e-shopy jsou ideálním způsobem pro zasílání zboží

V současné době neobyčejně roste poptávka po zboží z online e-shopů. Zákazníci si v e-shopech objednávají oblečení, knihy, a dokonce i jídlo. Pokud se prodeji po internetu již nějaký pátek věnujete, dobře víte, že důležitou součástí zboží je i obal, ve kterém zboží zákazníkovi zasíláte. Zákazník získá z vašeho e-shopu mnohem lepší dojem, pokud mu zašlete zboží v krásném obalu, než když použijete nevzhlednou papírovou krabici. Jedním z nejoblíbenějších obalů pro menší zásilky, jako jsou například textil nebo knihy, jsou plastové obálky pro e-shopy. Tento typ obalového materiálu je vyroben z nízkohustotního polyetylénu, neboli LDPE. Jde o velice lehký a tenký materiál, který je však přitom pevný a odolný vůči roztržení.

Udělejte z plastové obálky reklamní předmět

Výhodou plastových obálek pro e-shopy je možnost jejich opatření oboustranným, celoplošným a plně barevným potiskem, který okamžitě přitáhne pozornost k vaší značce. Z běžné obálky se tak stane reklamní předmět, který bude s minimálními náklady propagovat vaši značku po celou dobu přepravy.

Plastové obálky pomáhají chránit přírodu

V případě, že pro vás ochrana přírody neznamená pouze líbivé heslo, jsou pro vás plastové obálky správným řešením. K jejich výrobě se totiž používá recyklovaný LDPE polyetylén, který může být po použití opakovaně recyklován. Tyto ekologické LDPE obálky tak pomáhají chránit přírodou a snižovat množství plastového odpadu.

Dejte o sobě vědět

V současné době je velmi důležité využít jakékoli příležitosti k propagaci své firmy. Plastové obálky pro e-shopy, vybavitelné oboustranným barevným potiskem, umožnují vytvořit design, který každému zůstane v paměti. Díky použití recyklovaného plastu navíc používáním ekologických LDPE obálek uděláte něco pro přírodní prostředí.

O admin