Domů / Nezařazené / Subaru Forester TS 2015

Subaru Forester TS 2015

V poslední době se zdá, že každý vyrábí crossover, musíme však poznamenat, že Subaru byl jedním z první, který s tím začal. Forester se představil poprvé na japonském trhu v roce 1997 a pro americký a evropský trh se objevil o rok později. Zajímavé vozidlo si získalo své zákazníky především díky snadné manipulaci, prostorným interiérem a kvalitním zpracováním.

Zhruba před měsícem se objevila série fotografií a oficiální prohlášení o nadcházejícím představení nového modelu. Pojďme se tedy blíže podívat na Subaru Forester TS ročník 2015.subaru-forester-ts-2_7

Vizuálně se nový model TS odlišuje jen několika drobnými vylepšeními, které jsou znatelné a výrazně vylepšují vzhled nevýrazného základního modelu. V přední části najdeme černou mřížku s červenými liniemi, které visí nad stříbrným kovovým rámem. Detail vozu, jsou vedeny v černé barvě, jako jsou boční zrcátka či lišty oken. Na zadním nárazníku nalezneme další červenou linku a všimnout si můžeme i širšího průměru u výfuku. Samozřejmostí je i nabídka s vlastní úpravou exteriéru případně zakoupení speciálních verzí v podobě „STI“ a „TS“.

Interiér nabízí aktualizované rozhraní a uživatelského prostředí. Červené čudlíky na vás vypadávají téměř všude, včetně upraveného vzhledu na exkluzivních budících. Volant je potažený kůži a sedačky kromě kůže nabídnou i kontrastní prošívání, které můžeme vidět i v čalounění po celé kabině vozu.subaru-forester-ts-2_8

Na první pohled červená barva s lehkým nádechem růžové, může vyvolávat dojem, že se jedná o zženštilý model, ale opak je pravdou. Stále je zde kladen velký důraz na výkon. Model TS nabízí na 305 koní a motor o objemu 2,5 litru. Považovat tedy nový Subaru Forester za slabocha, není na místě. Samotný sprint z nuly na sto za sedm sekund či maximální rychlost zastavená na 250 km/h hovoří o silném jízdním zážitku. Je to přece Subaru.

O Makawiel