Domů / Nezařazené / Subaru Forester TS 2015
Subaru Forester TS 2015

Subaru Forester TS 2015

V poslední době se zdá, že každý vyrábí crossover, musíme však poznamenat, že Subaru byl jedním z první, který s tím začal. Forester se představil poprvé na japonském trhu v roce 1997 a pro americký a evropský trh se objevil o rok později. Zajímavé vozidlo si získalo své zákazníky především díky snadné manipulaci, prostorným interiérem a kvalitním zpracováním.

Zhruba před měsícem se objevila série fotografií a oficiální prohlášení o nadcházejícím představení nového modelu. Pojďme se tedy blíže podívat na Subaru Forester TS ročník 2015.Subaru Forester TS 2015

Vizuálně se nový model TS odlišuje jen několika drobnými vylepšeními, které jsou znatelné a výrazně vylepšují vzhled nevýrazného základního modelu. V přední části najdeme černou mřížku s červenými liniemi, které visí nad stříbrným kovovým rámem. Detail vozu, jsou vedeny v černé barvě, jako jsou boční zrcátka či lišty oken. Na zadním nárazníku nalezneme další červenou linku a všimnout si můžeme i širšího průměru u výfuku. Samozřejmostí je i nabídka s vlastní úpravou exteriéru případně zakoupení speciálních verzí v podobě „STI“ a „TS“.

Interiér nabízí aktualizované rozhraní a uživatelského prostředí. Červené čudlíky na vás vypadávají téměř všude, včetně upraveného vzhledu na exkluzivních budících. Volant je potažený kůži a sedačky kromě kůže nabídnou i kontrastní prošívání, které můžeme vidět i v čalounění po celé kabině vozu.Subaru Forester TS 2015

Na první pohled červená barva s lehkým nádechem růžové, může vyvolávat dojem, že se jedná o zženštilý model, ale opak je pravdou. Stále je zde kladen velký důraz na výkon. Model TS nabízí na 305 koní a motor o objemu 2,5 litru. Považovat tedy nový Subaru Forester za slabocha, není na místě. Samotný sprint z nuly na sto za sedm sekund či maximální rychlost zastavená na 250 km/h hovoří o silném jízdním zážitku. Je to přece Subaru.

O Makawiel