Domů / Inzerce / Operativní leasing je velice vyhledávanou formou financování vozů
Operativní leasing je velice vyhledávanou formou financování vozů

Operativní leasing je velice vyhledávanou formou financování vozů

Mít vlastní automobil je velmi praktické. Vzhledem k denním výdajům si ale jeho pořízení spousta rodin nemůže dovolit, a tak jim zbývá buď koupit starý vůz s rizikem potřeby větších oprav, nebo se zkrátka obejít bez něj. Je tu ale ještě třetí možnost. Automobil si můžete pořídit i na operativní leasing.

Pokud si nemůžete dovolit koupit nový automobil v hotovosti nebo na splátky vzhledem k vysoké akontaci, nabízí se elegantní a v posledních letech velice oblíbená možnost financování vozu – operativní lízing.

Pro mnoho řidičů je operativní leasing vhodnou alternativou ke klasickému úvěru. Automobil sice po dobu platnosti smlouvy o operativním leasingu není Váš, ale po skončení smlouvy ho není problém odkoupit za zůstatkovou cenu. Nebo můžete uzavřít novou smlouvu s leasingovou společností a jezdit v novějším automobilu.

Jak to funguje?

Pokud máte zájem o automobil na operativní lízing, stačí kontaktovat prověřenou leasingovou společnost a zvolit si automobil Vašich snů. Ihned po podpisu smlouvy můžete odjet Vámi zvoleným vozem a o nic víc se nebudete muset starat. Žádné přihlašování vozu na Vaši osobu, žádné vyřizování značek ani starosti s výběrem pojišťovny. Leasingová společnost vše zařídí za Vás.

Během doby trvání leasingové smlouvy budete pouze platit měsíční splátku, která zpravidla zahrnuje vše, co je k provozu vozidla potřebné. Oproti variantě vlastního vozu se zde nemusíte starat ani o servis.

Pro maximální využití výhod operativního leasingu je klíčová volba leasingové společnosti. V české republice je například velmi oblíbená společnost Hertz Lease, která nabízí širokou škálu vozů na výběr, má velice výhodné podmínky, kvalitní služby a působí v mnoha zemích světa.

O admin