Domů / Inzerce / Operativní leasing je velice vyhledávanou formou financování vozů

Operativní leasing je velice vyhledávanou formou financování vozů

Mít vlastní automobil je velmi praktické. Vzhledem k denním výdajům si ale jeho pořízení spousta rodin nemůže dovolit, a tak jim zbývá buď koupit starý vůz s rizikem potřeby větších oprav, nebo se zkrátka obejít bez něj. Je tu ale ještě třetí možnost. Automobil si můžete pořídit i na operativní leasing.

Pokud si nemůžete dovolit koupit nový automobil v hotovosti nebo na splátky vzhledem k vysoké akontaci, nabízí se elegantní a v posledních letech velice oblíbená možnost financování vozu – operativní lízing.

Pro mnoho řidičů je operativní leasing vhodnou alternativou ke klasickému úvěru. Automobil sice po dobu platnosti smlouvy o operativním leasingu není Váš, ale po skončení smlouvy ho není problém odkoupit za zůstatkovou cenu. Nebo můžete uzavřít novou smlouvu s leasingovou společností a jezdit v novějším automobilu.

Jak to funguje?

Pokud máte zájem o automobil na operativní lízing, stačí kontaktovat prověřenou leasingovou společnost a zvolit si automobil Vašich snů. Ihned po podpisu smlouvy můžete odjet Vámi zvoleným vozem a o nic víc se nebudete muset starat. Žádné přihlašování vozu na Vaši osobu, žádné vyřizování značek ani starosti s výběrem pojišťovny. Leasingová společnost vše zařídí za Vás.

Během doby trvání leasingové smlouvy budete pouze platit měsíční splátku, která zpravidla zahrnuje vše, co je k provozu vozidla potřebné. Oproti variantě vlastního vozu se zde nemusíte starat ani o servis.

Pro maximální využití výhod operativního leasingu je klíčová volba leasingové společnosti. V české republice je například velmi oblíbená společnost Hertz Lease, která nabízí širokou škálu vozů na výběr, má velice výhodné podmínky, kvalitní služby a působí v mnoha zemích světa.

O Angelo