Domů / Značky / Dacia / DACIA LOGAN – Rodinný vůz s veškerým komfortem
DACIA LOGAN - Rodinný vůz s veškerým komfortem

DACIA LOGAN – Rodinný vůz s veškerým komfortem

Každý, kdo přemýšlí o koupi rodinného vozu, hledá takový, který mu nabídne bezpečí, pohodlí, praktičnost, spolehlivost, nízké finanční náklady a nijak přemrštěnou pořizovací cenu. Společným jmenovatelem těchto vlastností je Dacia Logan.

 

Sedan, jak má být

Pohodlný vůz, kam se vejde čtyřčlenná rodina, na kratší vzdálenost se do něj poskládá i pět lidí. Překvapí poměrně velkým zavazadlovým prostorem, do něhož složíte bez problémů například dětský kočárek, včetně dalších tašek nebo kufrů. Vybírat se dá z několika verzí, které se od sebe liší vybavením. I základní model ovšem poskytuje bezpečnou jízdu s odpovídajícím komfortem. Dacia patří do skupiny Renault a tomu odpovídá také řada prvků společných pro oba typy vozů, a tedy prověřených dlouholetými zkušenostmi značky etablované na trhu co by spolehlivý vůz a lidově řečeno držák. A držák je Dacia Logan doslova. Zvládne totiž i jízdu na silnici, která nevykazuje právě hladký povrch a neopustí vás ani na polní cestě.
V jednoduchosti je krása

Moderní elegantní design karoserie jako by naznačoval, že i řešení vnitřního prostoru bude minimalistické. A je tomu tak. To ovšem neznamená, že by vnitřnímu vybavení chyběly prvky důležité pro bezpečnou jízdu. Palubní systém má dotykový display, podle verzí pak nechybí rádio, navigace a hands-free. Co ocení každý řidič, je intuitivní, jednoduché a přehledné ovládání. Kabina vozu vás tak nezahltí doplňky, které byste možná neocenili, ale hlavně ani nevyužili. Ostatně některé si můžete přikoupit a vlastně si tak poskládat vůz z části podle vlastního pohodlí. Je třeba také říci, že i když Dacia Logan patří k levným vozům, rozhodně se to neprojeví na kvalitě materiálů a zpracování. Velmi slušná je i spotřeba, která při plynulé jízdě činí něco kolem pěti litrů. A jezdit můžete nejenom na benzín, ale také na naftu, případně na plyn. Záleží na verzi a finální úpravě.
Nezbývá, než se projet…

Možností, jak může váš pohodlný rodinný vůz vypadat, je celá řada. Výhodou je, že si můžete nakonfigurovat takové vlastnosti, které budou plně odpovídat vaší aktuální životní situaci. Už jsme také zmínili, že tohle auto je držák, bude vám sloužit roky a vy navíc můžete počítat s pětiletou zárukou. Tak teď už zbývá jediné, vyzkoušet testovací jízdu!

Více na www.rpz.cz

O Angelo