Domů / Novinky / Pořiďte si nové díly pro vozidla Tatra či Liaz
Pořiďte si nové díly pro vozidla Tatra či Liaz

Pořiďte si nové díly pro vozidla Tatra či Liaz

Máte vlastní firmu a bez nákladních a speciálních vozidel se neobejdete? V tom případě jistě očekáváte, že všechna vozidla budou plně funkční a schopná provozu po celý rok. To vyžaduje kvalitní a pravidelný servis všech vozidel včetně pravidelné výměny jejich součástí. A také v případě potřeby rychlou opravu.

Vsaďte na autorizovaného prodejce náhradních dílů

Máte-li ve svém vozovém parku i značky Tatra či Liaz, pak je dobré všechny automobily udržovat, opravovat a renovovat jen prostřednictvím autorizovaných servisů, které vozidla značky Tatra nebo Liaz dokonale znají. Pokud svá vozidla svěříte do nesprávných rukou, můžete je tím znehodnotit, a tak přijdete nejenom o vozidla kvalitních značek, ale nákupem nových vozidel vám vzniknou neočekávané výdaje.

Náhradní díly a údržba motorů

Společnost ATH se může stát vaším dlouholetým partnerem. Specializuje se na prodej originálních dílů, agregátů a vozidel značky Tatra a Liaz. Nabízí náhradní díly Liaz, motory Tatra a Liaz, agregáty po generální opravě, převodovky a širokou škálu motorových dílů.

Kromě toho si můžete zakoupit i nové sklápěcí korby, ať jednostranné nebo třístranné. Výhodou ATH je i to, že její zaměstnanci jsou i špičkovými odborníky na běžné, střední i generální opravy motorů Tatra a Liaz a to buď výměnným způsobem nebo na prostoj. Motory Tatra jsou legendární vzduchem chlazené vznětové motory, které se pyšní přímým vstřikem paliva i zdvihovým objemem 12,7 l. Proto si zaslouží údržbu, která ale také není vůbec složitá. Rovněž u ATH najdete i motory Perkins, které jsou nejpoužívanějšími dieselovými motory vůbec a vyrábějí se z těch nejkvalitnějších materiálů.

Nenechte svá vozidla ležet skladem a dopřejte jim servis, jaký si zaslouží. Tak budete mít jistotu, že vám poslouží dlouhá léta. Podívejte se na oficiální stránky ATH spol. s r.o. a prozkoumejte, co všechno vám nabízí.

O admin