Domů / Inzerce / Kde si nechat opravit auto?
Kde si nechat opravit auto?

Kde si nechat opravit auto?

V dnešní době většina z nás vlastní automobil, se kterým se dopravuje do práce, se kterým vozí děti do školy a které používá na každodenní ježdění. Čas od času se však stane, že se auto rozbije, a pak je potřeba nechat jej opravit. Jenže kde? Autoservis dnes najdeme na každém rohu. Otázkou však je, který z nich vybrat?

Autobazary pro vozy Škoda

Jste-li hrdým majitelem vozidla Škoda, pak vaše možnosti v případě nutnosti opravy či pravidelného servisu vozidla jsou vskutku široké. S ohledem na populárnost vozidel Škoda a na jejich četnost v českých domácnostech, bylo žádoucí vybudovat hustou síť servisů pro auta Škoda. Jen v Praze jich najdete okolo sedmdesáti. Pokud však hledáte kvalitní služby a originální náhradní díly Škoda, volte autorizovaný servis vozů Škoda.

Kde si nechat opravit auto?

Servis Autodružstvo Praha

Mezi autorizované servisy vozů Škoda patří servis Autodružstvo Škoda s dlouholetou tradicí sahající téměř sto let do historie. Jedná se tedy o jeden z nejstarších autoservisů v Praze, který vznikl jako sdružení autoopravářů v roce 1918. Autoservis Praha 9 vám nabízí pestrou nabídku služeb stojících na spojení tradice s moderními postupy. Pracovníci, kteří se o vaše auto postarají, jsou zkušení profesionálové procházejícími pravidelnými školeními. Dalšími přednostmi tohoto servisu je rychlost odstranění závady, v které předčí konkurenční autoservisy. Stejně tak poměr ceny a kvality je bezkonkurenční. Orientační cenu opravy auta si můžete navíc snadno vypočítat na kalkulačce servisu. Včetně klasických služeb jsou vám k dispozici i výhodné servisní balíčky, díky nimž můžete výrazně ušetřit.

TIPpříslušenství ke kompresoru

Kde si nechat opravit auto?

Koupě nového ojetého auta

S autoservisem Autodružstvo Praha si navíc můžete koupit ojeté vozy značky Škoda. Vybírat můžete z atraktivní nabídky vozidel značky Škoda, která jsou v tuzemsku dlouhodobě nejoblíbenější značkou jak nových, tak ojetých vozidel. Populárnost těchto vozidel potvrzuje i tento článek.

O admin