Domů / Novinky / Používání Atomia výrazným způsobem zlepší vlastnosti motoru vašeho vozu
Používání Atomia výrazným způsobem zlepší vlastnosti motoru vašeho  vozu

Používání Atomia výrazným způsobem zlepší vlastnosti motoru vašeho vozu

Problémy s vozidlem mohou mít celou řadu příčin. Vadná žárovka ve světlometu, neotevírající se okénko nebo prasklá pneumatika jsou marginální problémy, které se dají snadno, a hlavně levně vyřešit.

Pokud se vám ale zadře motor nebo třeba zasekne převodovka, může se jednat o potíže, které vás v konečném důsledku mohou přijít i na desítky tisíc korun. Abyste tomu zabránili, měli byste se více věnovat preventivním opařením. Mezi ta bezpochyby nejúčinnější patří pravidelné používání vhodných přípravků, které budou chránit důležité části vašeho auta, a tím prodlužovat jeho životnost.

Čím je Atomium tak výjimečné?

Přípravků do motorového oleje si dnes můžete koupit celou řadu. Většina z nich je poměrně kvalitních a svou funkci zvládají poměrně dobře, ale nic víc. Pokud však hledáte přípravek do oleje, který bude na té nejvyšší úrovni, pak si pořiďte Atomium.

Jeho hlavní výhodou je, že dokáže nejen chránit, ale rovněž i obnovovat třecí plochy motoru vašeho automobilu. Působí tak jako dokonalá prevence před případným samovolným mechanickým poškozením.

Nejedná se o klasické syntetické mazivo, kterých je na trhu více než dost, ale o látku, která je vytvořena na přírodních základech. Atomium se nepoužívá samostatně, ale přidává se do oleje.

Nejen do vozidel

Tento moderní přípravek do oleje motoru se dá standardně využít nejen u aut, a to ať už osobních nebo nákladních, ale rovněž i u rozličných mechanických přístrojů. Zkrátka všude tam, kde jsou motory a třecí plochy, které se mohou zadrhnout.

Atomium dokáže fungovat nejen preventivně, ale také dokáže obnovovat původní vlastnosti daného stroje. Kupříkladu u automobilů prokazatelně dokáže zvýšit výkon a snížit spotřebu až o 10 %. Také reakční vlastnosti mohou být po použití přípravku o něco lepší než předtím.

O admin