Domů / Novinky / Škoda Kamiq je dalším skvělým počinem české automobilky
Škoda Kamiq je dalším skvělým počinem české automobilky

Škoda Kamiq je dalším skvělým počinem české automobilky

Mladoboleslavská Škoda Auto možná nebyla prvním automobilovým koncernem v České republice, každopádně se ovšem postupem času vypracovala na absolutní špičku ve svém oboru, které se daří nejen na domácí scéně, ale také v zahraničí. Dokazují to jak úspěšné modely z let minulých, tak i vozidla zbrusu nová. V tomto článku vám podrobně představíme automobil Škoda Kamiq, který už na první pohled zaujme ostrými hranami a dynamickými tvary. A při bližším prozkoumání vás bezpochyby zaujme ještě mnohem víc.

Co všechno o Škodě Kamiq musíte vědět

Dosud poslední model z dílen automobilky Škoda je ideálním dopravním prostředkem pro přežití v ulicích rušného města. Nová Škoda Kamiq je SUV kompaktní velikosti, které poskytuje dokonalý výhled po okolí, usnadňuje nastupování a vystupování a navíc díky své robustnosti vzbuzuje v uživateli opodstatněný pocit bezpečí. V rámci exteriéru vás určitě upoutají hlavně přední LED světlomety, typické boční linie, přední spoiler či zadní difuzor.

Škoda Kamiq je dalším skvělým počinem české automobilky

Kamiq vaši pozornost jistě upoutá také díky nadstandardní výbavě startující na stupni Ambition, která obsahuje:

  • bezpečnostní prvky (9x airbag včetně proaktivní ochrany cestujících)
  • bezpečnostní systémy
  • front asistenta s prediktivní ochranou chodců
  • asistenta udržování jízdního pruhu
  • elektricky ovládaná a vyhřívaná zpětná zrcátka
  • nárazníky v barvě karoserie a mnohé další prvky
Škoda Kamiq je dalším skvělým počinem české automobilky

Kolik si musíte na novou Škodu Kamiq připravit

Zaujaly vás informace obsažené v předešlém odstavci? Pak určitě toužíte vědět, kolik za takovou moderní mašinku zaplatíte. Ceny Škody Kamiq se samozřejmě liší podle stupně výbavy a motorizace. V základním provedení s motorem 1.0 TSI o výkonu 70 kW startuje na částce 379.900 Kč, která vzhledem k podobným modelům jiných značek není nijak závratná. Otázkou tedy není, jestli se investice vyplatí. Otázkou zůstává, na co vlastně ještě čekáte?

O admin