Domů / Novinky / AUTOPNEU NOVÁK – nejlepší služby pro vás vůz
AUTOPNEU NOVÁK – nejlepší služby pro vás vůz

AUTOPNEU NOVÁK – nejlepší služby pro vás vůz

V pneuservise Praha 10 vám naši mechanici zajistí výměnu pneu za kvalitní použité pneumatiky, dále se postará o zjištění závad na vozidle, po prozkoumání stavu vozidla vytvoří cenovou nabídku opravy a předběžnou délku, jakou bude samotná oprava trvat. V bazaru pneu Praha pracují pouze odborní mechanici, jež opravdu vědí, co dělají. Po domluvě s klientem zajistí kompletní servis pneumatik, což zahrnuje 3d geometrii, test brzdových kotoučů, seřízení sbíhavosti a s tím spojenou sbíhavost kol, ale také například testy tlumičů a testy brzd. Můžete se k nám objednat online, což vám ušetří čas a vyhnete se tak zbytečným frontám v pneuservisech. Navštivte nás osobně v bazar pneu Praha, anebo se objednejte po telefonu.

Náš zákazník, náš pán

V naší nabídce najdou klienti více než tisíc kvalitních použitých pneu, na něž je záruka téměř jako na nové. Naši mechanici vám pneumatiky nejen doporučí, ale také vám je sami odborně vymění. Pneu servis Praha 10 je bazar použitých pneumatik s dlouholetou tradicí a obrovskými zkušenostmi. Za naše kvality hovoří velký počet stávajících, ale i nových klientů. Na stránkách společnosti najdete aktuální ceník za služby. Opravíme a vyměníme vám pneumatiky tak, abyste mohli dále bezstarostně jezdit. Pneu bazar Praha AUTO PNEU NOVÁK má u servisu k dispozici velké parkoviště s kapacitou 25 parkovacích míst. Navštivte nás co nejdříve! Těšíme se na vás!

Víme, co Vaše auto potřebuje

Pneuservis Praha Michle opraví vaše auto na počkání, anebo na objednání. Jestliže potřebujete pneumatiku pouze opravit a nechcete a prozatím neplánujete výměnu pneumatiky, pokusíme se, pokud to samozřejmě bude možné, defekt zalepit záplatou tak, aby vám sloužil ještě několik dalších kilometrů. Pneumatiky bazar  v Praze 10 má ve svém sortimentu více než 1000 skladových zásob. Přijďte si vybrat osobně, anebo přes email, či telefonicky, prostřednictvím nabídky na našich stránkách. Použité pneumatiky NOVÁK jsou kvalitní, poslouží vám ještě dlouhou dobu, je na ně záruka a velkou výhodou je samozřejmě velmi nízká, téměř bezkonkurenční cena. Navštivte nás v Praze!

O admin