Domů / Nezařazené / Problémy po nehodě za vás vyřeší odtahová služba

Problémy po nehodě za vás vyřeší odtahová služba

Každému řidiči se kdykoliv může stát, že se přímo zúčastní dopravní nehody. Ne každý však ví, co má v situacích, při kterých se mu poškodí auto, dělat. Víte kam volat nebo co zařídit? Jaká odtahová služba vyřeší všechny komplikace? Všechny otázky zodpovíme v následujícím článku.

V případě, že nabouráte a auto se po nehodě dostane do nepojízdného stavu, je potřeba zavolat odtahovou službu. Jednou ze společností, která vám v těchto situacích poskytne pomoc, je odtahová služba Auto Lukášek. Ta je pro potřeby svých klientů připravena nonstop a tím pádem je jedno, zdali budete potřebovat odtah vozu ve dvě odpoledne nebo ve čtyři ráno. Nic se nemění ani o víkendech a státních svátcích, kdy je též možné nechat odtáhnout vaše poničené vozidlo.

V nabídce i další služby

Jediné co potřebujete, je znát telefonní kontakt na odtahovou službu, který naleznete na webových stránkách společnosti. Následně jen stačí zavolat a pracovníci Auta Lukášek se k vám co nejrychleji dopraví a pomohou vám v nesnázích. Jestliže bude potřeba, přivolaní pracovníci vozidlo nejprve vyprostí a následně jej převezou do autoservisu.

Vy se ani nemusíte bát, že půjdete domů pěšky, neboť pomocí minibusu či osobního vozu budete přepraveni tam, kam potřebujete. Kromě toho vám firma poskytne na celou dobu, kdy bude oprava vašeho auta probíhat, náhradní automobil. Další nespornou výhodou je i to, že zástupce Auta Lukášek za vás bude jednat s pojišťovnami a vy tak nebudete mít na starost řešení pojistné události.

Pronájem vozidla snadno a rychle

Kompletní pomoc při havárii však není jedinou službou, kterou tato společnost svým zákazníkům nabízí. Další je také pronájem aut. O tom jsme sice psali již výše, ale v následujících řádcích tuto službu trochu rozepíšeme.

Automobil si můžete vybrat přesně podle svého gusta. Pro vaše potřeby je vám k dispozici autopůjčovna Třebíč, která spadá pod Auto Lukášek. Vozidlo je zapůjčeno po celou dobu opravy, tudíž se může jednat o krátkodobý pronájem nebo pronájem na delší dobu z důvodu větší opravy nabouraného vozidla. Abyste pro automobil nemuseli nikam jezdit, bude vám pracovníkem dopraven přesně tam, kam potřebujete. Celkovou částku za půjčení vozidla můžete zjistit přímo na stránkách autopůjčovny, kde se taktéž dozvíte spoustu dalších důležitých informací.

O admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *