Domů / Novinky / Nová Blockova Gymkhana
Nová Blockova Gymkhana

Nová Blockova Gymkhana

Praví motorističtí fanoušci moc dobře ví co je to Gymkhana. Ken bloc tyto nejšílenější kousky dělá již několik let a nyní tu máme již desátou Gymkhanu, která by měla být prozatím tím nejšílenějším co Ken Block předvedl.

Kdo Gymkhanu zná, určitě si říká, že nic nového na tomto druhu zábavy již vymyslet nejde a Bloc nemá čím překvapit. Ovšem tvůrci filmu si to rozhodně nemyslí a hrdě prohlašují, že tato Gymkhana je to nejlepší, co doposud spolu s Blockem vytvořili. Jsou to poměrně dost silná slova, ovšem trailer na tuto šílenost prozrazuje, že by se nemuseli tak úplně holedbat do prázdna.

Zásadní novinkou oproti předchozím dílům je to, že se film nebude odehrávat pouze na jediném místě, ale podíváme se hned do pěti lokací a to s hned pěti automobily. Sám Block slíbil, že to bude velká jízda. V upoutávce na novinku se objevuje několik osobností, které mluví o Blockovi, jaký je a co všechno vlastně umí. Skvělou zprávou je, že nechybí ani Hoonicorn, tedy Mustang s pohonem všech čtyř kol a výkonem 1 400 koňských sil. Dalším vozem bude také Excort Cosworth.

Video bylo natáčeno v Detroitu, což prozradilo již amatérské video, jednoho z nahodilých diváků, které zachycovalo Blocka při řádění. Tvůrci však podotýkají, že Detroit je pouze jednou zastávkou na této neskutečné jízdě a že se spolu s filmem podíváme do celého světa. Podívejte se na nový trailer, který je doslova nadupaný rychlými vozy, neskutečnou jezdeckou přesností a obrovským množstvím adrenalinu. To všechno zabalte do pořádné dávky dýmu z pneumatik a plamenů a máte Gymkhanu jakou jste ještě nikdy neviděli.

O Makawiel