Domů / Autosalony / Sen každého řidiče? Špičková autokamera!
Sen každého řidiče? Špičková autokamera!

Sen každého řidiče? Špičková autokamera!

Vynikající kvalita obrazu, široký záběr, perfektní noční snímky, ale i mnoho dalších nepostradatelných funkcí a rafinovaných vychytávek nabízí špičková autokamera, kterou by si měl pořídit každý motorista. Proč? Protože jde o vynikajícího pomocníka v rušném silničním provozu, kde se často dostaneme do nepříjemné situace. Dojde-li například k nehodě nebo jiné komplikaci, je dobré mít v ruce záznam, jak se to vše odehrálo.

Nejlepší kamera do auta nabízí v první řadě ostrý obraz, který umožní rozeznat SPZ jiného řidiče. Ačkoli je autokamera relativně malá, ukrývá se v ní špičkový senzor, díky němuž budou i snímky ve zhoršených světelných podmínkách brilantní. Vynikající noční záběry vás rovněž velmi příjemně překvapí, stejně jako úhel, který kamera zabírá. Díky 170° je dobře vidět, co se děje v protisměru, aniž by hrozil nežádoucí efekt zvaný „rybí oko“.

Tma, déšť, šero, světlo v protisměru nebo naopak neosvětlená silnice – s těmito všemi negativními vlivy si autokamery hravě poradí. Nabídnou i něco víc. G-senzor se postará o to, aby v případě nárazu nedošlo k poškození záznamu, takže vám zůstane k dispozici. Bezesporu oceníte i kvalitní LCD displej, jímž autokamera disponuje, a zásluhou českého menu je nastavení parametrů naprostá hračka pro každého. Pro větší komfort při jízdě lze vypnout mikrofon. O nahrávání se nemusíte starat, probíhá do smyčky. To znamená, že nejstarší záznamy se přepisují těmi nejnovějšími.

Tato nejlepší kamera do auta nepřestává pracovat, ani když vůz zaparkujete. Díky parkovacímu režimu se dozvíte o tom, že někdo se chtěl do vašeho odstaveného automobilu dostat. Pokud totiž dojde k otřesu, automaticky se spustí desetisekundový záznam. O události vás zařízení informuje při zapnutí kamery: v tu chvíli obdržíte na displeji zprávu, že došlo k otřesu, který mohl být způsoben nárazem jiného vozu nebo přičiněním vandala.

Autokamery jsou doslova nadupané všemi užitečnými funkcemi, jejich instalace je mimořádně snadná, stejně jako manipulace s nimi. Autokamera se dá zakoupit v e-shopu cel-tec.cz.

 

O admin