Domů / Inzerce / Jak si vede letošní Renault Captur?
Jak si vede letošní Renault Captur?

Jak si vede letošní Renault Captur?

Renault Captur se poprvé objevil na trhu v roce 2013. Od prvního modelu se mnohé změnilo, ovšem jedno zůstává stále stejné – Captur má svůj jistý podíl na trhu a v mnohých zemích se jedná dokonce o nejprodávanější model značky Renault. Ani letošní varianta na tom není vůbec špatně.

V roce 2016 byl Renault Captur nejprodávanějším modelem svého druhu v celé Evropě, ostatní se tedy od Renaultu mohli učit. Verze 2018 ovšem vypadá, spíše jako kdyby se Renault poučil od ostatních výrobců SUV. Captur s nimi trochu sjednotil, díky robustnějším nárazníkům a ostřeji působícím světlům vypadá jako většina SUV na dnešním trhu. Je-li to na škodu, nebo naopak, zůstává otázkou. Ukáže asi až čas.

Co se v roce 2018 u Capturu změnilo

Nechceme říct, že Renault jen kopíruje ostatní značky. Přinesl několik změn, které nakonec Capturu dávají vlastní osobnost odlišnou od dalších SUV a crossoverů na trhu. Mezi výrazné změny patří například nová přední mřížka, která jednoznačně nasměruje váš pohled ke znaku Renault. Spodní nárazník také dostal nová LED světla ve tvaru písmene C. Novinkou jsou i další barevné varianty. V současnosti je možné poskládat 36 různých barevných kombinací. Jestli vás zajímají aspoň některé, nahlédněte sem: https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/captur/novy-captur/.

Kladné vlastnosti zůstaly

Captur si zachoval to, co na něm lidé vždycky měli rádi. Se svými rozměry si zachovává dobrou manévrovatelnost, zároveň nabízí přijatelný objem vnitřního prostoru. V interiéru je hlavní změnou materiál, který dodává modernější vzhled.

Zájemci si mohou vybrat ze dvou benzinových a dvou dieselových motorů s automatickou nebo manuální převodovkou. Všechny modely Captur mají pohon předních kol. Chcete-li Captura spíš jako městské auto, bude vám bohatě stačit tříválcový benzinový motor, který zvládne z 0 na 100 za 13,2 sekundy. Nevěříte? Přijďte si to přímo vyzkoušet k autorizovanému prodejci – viz https://www.rpz.cz/renault/.

O admin