Domů / Inzerce / Servis vozidla zařídíme snadno a rychle za Vás
Servis vozidla zařídíme snadno a rychle za Vás

Servis vozidla zařídíme snadno a rychle za Vás

Pravidelný servis vozidla je velice důležitý pro řidičovu bezpečnost. Avšak nejen řidičovu, ale i bezpečnost všech ostatních cestujících vlastního auta a také celé vozovky. Na českých silnicích najdete drtivou většinu vozidel právě značky Škoda. Nyní jste nalezli specialisty na servis Škoda Praha.

Možná Vás právě teď zajímá, co vše je součástí, pokud nadneseme téma servis aut Praha. Špičkové mytí vozidla, kompletní záruční i pozáruční servis, zajištění měření emisí i kompletního STK. V neposlední řadě zabezpečujeme také vyjednávání s pojišťovnou v oblasti pojistných událostí. Každá starost spojená se servisem auta, o kterou se dokážeme postarat, je pro klienty cennou úsporou času.

Kromě výše zmíněného zabezpečuje servis aut Praha také pojištění auta proti odcizení. Zároveň půjčujeme náhradní vozidla na požádání a to značek Fabia, Octavia Combi, nebo například Roomster. Na jednotlivé servisní úkony poskytujeme řadu slev. Pro slevy byla vytvořena šeková knížka, kde kromě uvedených slev na úkony za servis najdete také slevy na materiál. Nechat si seřídit vozidlo a zajistit tak sobě a ostatním řidičům vyšší procento bezpečné a pohodlné jízdy by neměl žádný z řidičů podceňovat. S jakýmikoliv přáními na včasný servis vozidla Vám velmi rádi budeme nápomocní, stejně tak i s odpověďmi a přáními na dotazy v oblasti servis aut Škoda.

O admin