Domů / Inzerce / Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Poradíme vám

Hledáte spolehlivou autopůjčovnu? Poradíme vám

Autopůjčoven je na trhu obrovské množství. Jejich kvalita i cena pronájmu se však značně liší. Hledáte takovou, která se vám příliš neprodraží, ale u níž bude zároveň spokojeni s technickým stavem vozidla i dalšími službami? Obraťte se na autopůjčovnu Taggart.

Když potřebujete půjčit auto

Lidé si půjčují auta z rozmanitých důvodů a na různě dlouhou dobu. Ať už potřebujete zajistit auto občas, či zcela výjimečně, vždy poskytovatele této služby pečlivě vybírejte. Základem jsou dobré reference a o kvalitě vám leccos vypoví i doba působení společnosti na trhu.

Při výběru se zaměřte na cenu (a především na to, co všechno zahrnuje), technický stav vozového parku, nabízené služby a velmi pečlivě čtete smlouvu o pronájmu.

Autopůjčovna Taggart

Zrovna hledáte společnost, která vám půjčí auto v dobrém technickém stavu za příznivou cenu a celkově vyhovujících podmínek? Je tu pro vás autopůjčovna Taggart. Na trhu je už několik let a za tu dobu půjčila auto mnoha zákazníkům. Někteří se na firmu obracejí pravidelně. Vyhoví vám, ať už sháníte krátkodobý či dlouhodobý pronájem, a to po celé České republice.

Snad nejvíce oceníte bezkonkurenční ceny. Za nimi si společnost stojí. Pokud naleznete u konkurence stejný vůz za nižší cenu a tuto skutečnost doložíte odkazem, získáte obratem lepší nabídku.

A co technický stav vozidel? Nemusíte se obávat. Nestane se vám, že vyjedete s automobilem ve špatném technickém stavu. Autopůjčovna Taggart (najdete na webu www.taggart.cz) má ve svém vozovém parku nové či roční vozy s nízkým počtem najetých kilometrů. Auta určená k dlouhodobému pronájmu jsou průměrně 9 měsíců stará a mají najeto cca 18 000 kilometrů.

Z dalších výhod oceníte přistavení auta dle vaší potřeby (třeba v den objednávky), dostupnost pro všechny (např. osoby v registru), hrazení nákladů s provozem, údržbou a pojištěním autopůjčovnou atd.

Mějte „v záloze“ autopůjčovnu, na niž se můžete spolehnout.

O admin