Domů / Inzerce / Obytné vozy Praha
Obytné vozy Praha

Obytné vozy Praha

Chtěli byste letošní léto vyjet na dobrodružnou cestu, jak se říká, „rovnou za nosem“? Díky pronájmu obytných vozů můžete tyto plány zrealizovat. Společnost OBYTNÁ AUTA PRAHA se zaměřuje na pronájem obytných automobilů, zcela nově vyrobených v Německu. Dbáme zejména na Váš komfort, pohodlí a co je nejdůležitější – Vaše bezpečí.

Pokud si u nás budete chtít pronajmout obytný vůz, rádi bychom Vám nyní shrnuli, jaké služby jsou Vám k dispozici zdarma, bez příplatků. Pokud například budete chtít auto vypůjčit či vrátit mimo pracovní dobu, nic se neděje, je to samozřejmě možné. Před samotným pronajmutím obytného auta Vám poskytneme šedesátiminutové zaškolení, abyste se mohli s Vaším obytným automobilem dobře seznámit ještě před samotnou cestou.

Dále pak nevyžadujeme po klientech zvláštní příplatky v případě vrácení běžně znečištěného vozu. Před každým předáním obytného auta klientovi zkontrolujeme, zda jsou v pořádku veškeré náplně v motorové, i obytné části. Vybavení vozu je pro cestu velmi komfortní a nad běžný standard. Najdete zde plynové topení s boilerem, ledničku s mrazákem, kuchyňský dřez, toaletu, klimatizaci, tempomat a mnoho dalších zařízení, které vám Vaši cestu obytným vozem usnadní.

Pokud se o pronájem obytných vozů zajímáte a rádi byste věděli více informací, v žádném případě se neostýchejte nás kontaktovat. Rádi vše zodpovíme a poradíme. A pak už zbývá jen…vzhůru za dobrodružstvím s Vaším obytným automobilem!

O admin