Domů / Nezařazené / 4 důvody, proč si koupit Dacia Duster
4 důvody, proč si koupit Dacia Duster

4 důvody, proč si koupit Dacia Duster

SUV vozidla patří v poslední době k nejoblíbenějším, a tak není divu, že nějakého svého zástupce má snad každá automobilka. Výjimkou není ani rumunská Dacia. V jejím sortimentu je nejpopulárnějším SUV rozhodně Dacia Duster. A právě tento model by se mohl líbit i vám.

Pojďme se společně podívat na čtyři důvody, proč si koupit právě Duster.

1. Vzhled

Soudit podle vzhledu je špatné vždycky, ať už jde o lidi, nebo auta. Povedený design ovšem významně dopomohl k úspěchu modelu Dacia Duster. Je to rozený elegán, který si poradí s blátem, deštěm, sněhem i pískem. Parádu s ním však uděláte i ve městě. Vzhledem přední masky trochu připomíná nezkrotného čínského draka, z boku působí zase jako starodávný kočár. Omrkněte ho sami na https://www.rpz.cz/dacia/nove-vozy/nove-vozy-dacia/duster/.

2. Bezpečnost

Na tu se dnes hodně hraje. Aut na silnicích je čím dál více, a i když vy řídíte zodpovědně a opatrně, řidiči kolem vás takoví být nemusejí. Dacia na to myslí. Duster je vybaven ABS, asistentem nouzového brzdění (EBA), který v případě rychlého zabrzdění včas zpomalí vozidlo, nebo elektronickou kontrolou stability (ESC). Tento systém bojuje proti smyku, snaží se udržet vůz v zamýšleném směru jízdy. Samozřejmostí je parkovací asistent, zadní senzory vás upozorní na případné překážky.

3. Pohodlí

Tato položka bude zajímat nejen majitele automobilu, ale i všechny pasažéry. Interiér Dusteru je elegantní, sedadla se příjemně poddávají váze lidského těla, tmavý volant připomíná létající talíř. Navíc jsou přítomny moderní technologie. Multimediální systém Media Nav Evolution vám obstará navigaci, telefon a řadu dalších aplikací.

4. Výkon

Dacia Duster přichází se čtyřmi různými motory, benzinovými i dieselovými, s pohonem na dvě či čtyři kola. Výběr je tedy skutečně bohatý a záleží jen na vás, zda sháníte auto do města, nebo vyloženě do terénu. Jestli si nedokážete rozdíly ve výkonnosti jednotlivých variant moc dobře představit, není nic jednoduššího než zasednout za volant, nastartovat a vyzkoušet si jízdu na vlastní kůži. Domluvte si ji u autorizovaného prodejce https://www.rpz.cz/dacia/.

O admin