Domů / Inzerce / STILL přichází s regálovými systémy pro efektivní uspořádání skladu

STILL přichází s regálovými systémy pro efektivní uspořádání skladu

Jak mít skladové a logistické procesy pod kontrolou? Všechno začíná především u vhodných regálových systémů. Ty pomáhají vytvářet ideální podmínky pro uskladnění všeho potřebného. Pokud tedy přemýšlíte, jak do vašeho skladu dostat více efektivity a získat místo, kde všechny procesy běží jako na drátkách, bude se vám hodit následující článek s praktickými radami a informacemi o novinkách od společnosti STILL.

Regálové systémy s širokými možnostmi nastavení

Základním prvkem každého dobře zařízeného skladu jsou pořádné regálové systémy. Co konkrétně to znamená se z velké části odvíjí podle toho, jaké věci potřebujete skladovat. Jiné požadavky máte na sklad, kam se věci dávají na celých paletách, a jinak bude vypadat uspořádání uložení menších předmětů v jednotlivých přepravkách.

Moderní regálové systémy STILL splňují požadavek na dynamické uspořádání a možnost přizpůsobení podle potřeby. K dispozici tak jsou prvky jako například paletové, vjezdové nebo konzolové regály. Nechybí ani dynamické systémy pro opravdu efektivní využití nabízeného prostoru. Díky tomu se vám může vejít všechno potřebné i do menší haly, což snižuje náklady na pronájem či pořízení nových prostor. Zvětšením skladovacích kapacit můžete rozšířit sortiment či poskytnout jiný vývoj směrem vpřed pro další růst společnosti.

Využijte možnost konzultace

A že nevíte, jaký druh regálů by mohl být ten nejlepší? Není se čemu divit, protože nabídka je opravdu velmi široká a kromě jednotlivých variant existují i nejrůznější jejich kombinace. S pomocí praktického pomocníka na webu si rychle ujasníte, jak by měl vypadat ideální regál do vašeho provozu. K tomu navíc mohou být přidány nejrůznější doplňky a prvky pro automatizaci některých procesů. Právě to je totiž cesta, jak se dostat na úroveň výš a předběhnout i konkurenci, která může využívat zastaralé sklady. Společnost STILL se ráda postará také o pravidelné kontroly skladovacích systémů, které pomáhají předcházet nehodám a obecně zvyšují bezpečnost na pracovišti. Stejně tak si můžete nechat pravidelně kontrolovat paletové a vysokozdvižné vozíky. U nich je jednou za čas potřeba servis, aby byla zachována jejich spolehlivost a opravdu efektivní použití.

Kvalitní paletové vozíky

A co dál budete potřebovat pro sklad, který šlape rychle a výkonně jako kvalitní hodinky? Nezbytnou součástí jsou kromě regálů také paletové vozíky. Pořádný paletový vozík by měl nabídnout rozsah podle toho, jak velké jsou regály. Samozřejmostí by měla být i větší výdrž baterie, díky které vydrží optimálně fungovat co možná nejdelší dobu.

Dále budete potřebovat vysokozdvižný vozík. Jeho maximální nosnost je nutné přizpůsobit tomu, jaké věci chcete dávat do vyšších pater regálů. Naštěstí i tady najdete praktické varianty a pestrý výběr z různých modelů, aby bylo zařízení skladu maximálně efektivní. Společnost STILL jako specialista na manipulační techniku představuje jedničku na trhu. Realizaci regálových systémů tak můžete přímo zkombinovat s pořízením potřebné techniky. Vybavení celého skladu tak můžete zvládnout velmi rychle a jednoduše s pomocí jedné společnosti.

Pronájem techniky

Pokud aktuálně nemáte rozpočet na přímý nákup vozíků a další techniky do skladu, můžete využít variantu pronájmu. Díky tomu získáte vše potřebné pro provoz a ještě si vyzkoušíte, jestli by dané modely techniky byly tou správnou variantou. To všechno navíc za příznivé ceny a od profesionálů v tomto segmentu. Máte tak jistotu, že vše proběhne hladce a k vaší maximální spokojenosti. A to je v případě rozvoje i běžného rutinního fungování podnikání opravdu velmi důležité.

O admin