Domů / Nezařazené / Rodinný dům postavený za 3 měsíce
Rodinný dům postavený za 3 měsíce

Rodinný dům postavený za 3 měsíce

Řešíte stěhování do většího hnízdečka? Pokud se vaše rodina rozrůstá, možná jste pocítili, že je vám v bytě těsno a že ani tento životní standard neodpovídá tomu, čemu byste rádi říkali vysněný domov. Ještě než se unáhlíte a začnete hledat jiné řešení pro vaše bydlení, zjistěte, jaké možnosti nabízí dřevostavby.

Moderní dřevostavby se staly synonymem pro kvalitní rodinné bydlení. Jedná se o ekologické domy postavené z materiálů šetrných k životnímu prostředí. Je velmi pravděpodobné, že jste se už s moderními dřevostavbami setkali, ale nepoznali jste je. Jsou totiž od klasických domů k nerozeznání a zatímco se fasádní prvky od jiných domů neliší, vnitřní struktura je tvořena moderní izolací a pevnou dřevěnou kostrou z KVH hranolů. Tato geniální kombinace vytvořila mimořádně odolné dřevostavby, které dokonale tepelně izolují a mají velmi dlouhou životnost.

Rodinný dům postavený za 3 měsíce

Zajímavosti dřevostaveb

Nejlepší české firmy dokáží vybudovat luxusní dřevostavbu již za 3 měsíce. Jedná se zejména o přední českou společnost HP DOMY s.r.o. stavějící dřevostavby na klíč. Její domy jsou opravdovou podívanou, zájemci si doslova vyberou z katalogu krásných domů a firma jim je do 3 měsíců postaví, od malých bungalovů až po velké domy pro rozsáhlou rodinu.

V každé dřevostavbě je podstatně více místa, než ve zděném domě, je to způsobeno štíhlými zdmi, které nabídnou výrazně více podlahové plochy. Dřevostavby jsou nehořlavé a splňují velmi přísné normy. Pokud nemáte na novou dřevostavbu peníze, nabízí se vám příjemné možnosti financování, díky kterým si dřevostavby pořizují dokonce i mladé rodiny.

O Makawiel