Domů / Inzerce / Svěřte váš vůz do rukou odborníků
Svěřte váš vůz do rukou odborníků

Svěřte váš vůz do rukou odborníků

Koupili jste si nový vůz a zcela logicky ho chcete mít dlouhodobě v tom nejlepším pořádku? Přesně toto vaše přání si rádi vezmeme na starost my. Autorizovaný servis Škoda a servis Volkswagen Auto Podbabská nabízí profesionální služby ve všech souvisejících činnostech, které se pojí s prodejem a údržbou vašeho nového vozu.

Představujeme dlouholetého a spolehlivého partnera pro naše zákazníky, a to zásluhou letitých zkušeností, stabilnímu zázemí a široké nabídce. Co všechno pro vás uděláme? Zajišťujeme komplexní záruční a pozáruční servis, karosářské a lakýrnické práce, prodej originálního příslušenství i náhradních dílů, měření emisí, přípravu a zajištění STK a velkou spoustu dalších služeb.

Auto Podbabská garantuje kvalitu a spolehlivost. Samozřejmě do puntíku splňujeme přísné standardy a normy, jež jsou předepsány výrobcem. Potvrzuje to fakt, že jsme dlouhodobým držitelem certifikátu kvality podle normy ISO 9001. Svěřte proto váš vůz do rukou profesionálů. Naši zkušení a vyškolení mechanici se rádi za rozumnou cenu postarají o spolehlivost a bezpečnost vašeho automobilu.

Je možné, že patříte mezi zákazníky, kteří by si rádi svůj nový vůz zakoupili ihned, bez jakéhokoli čekání. V tom případě využijte naši nabídku skladových vozů. Skladové vozy Škoda i skladové vozy Volkswagen jsou pro vás připraveny a čekají, až si je vyzvednete, což můžete udělat hned po vyřízení potřebných formalit. Pokud vás naše nabídka oslovila a máte již vybráno, neváhejte a kontaktujte nás. Spojit se s námi můžete telefonicky a samozřejmě také prostřednictvím e-mailu. Veškeré informace, které vás budou zajímat, vám rádi poskytneme při osobní návštěvě.

Nejlepší ojeté vozy na trhu

Pokud si nechcete pořizovat nový vůz, ale preferujete spíše ojeté vozy, můžete se na nás obrátit i v tomto případě. Auto Podbabská vám nabídne všechny dostupné informace a vy si jistě snadno vyberete. Počítat můžete se zárukou kvality a původu. Prodej bazarových vozů je zaštítěn programy Škoda Plus ojeté vozy a Das WeltAuto. Tyto programy zajišťují ta nejlepší auta různých značek.

Ne každý si může dovolit vynaložit požadovanou částku za nový vůz naráz, to úplně chápeme. Je nám ale také jasné, že se svého přání v podobě užitkového vozu Volkswagen nechcete jen tak vzdát. To opravdu nemusíte. Volkswagen operativní leasing je tu pro vás a má spoustu výhod. Například není nutné platit počáteční akontaci, délka splácení je variabilní, po celou dobu financování jsou měsíční splátky fixní a tak dále. Argumentů pro operativní leasing je celá řada, proto by možná bylo dobré o něm popřemýšlet.

Může se stát, že budete nuceni z důvodu opravy nebo servisní prohlídky zanechat vůz u nás v servisu. Nezoufejte však, že nebudete pojízdní. Poskytneme vám náhradní auto. Stačí využít služeb půjčovny aut.

O admin