Domů / Novinky / Texaský sen o bydlení v obklopení vozů. Tohle sídlo může být vaše už za 170 milionů
Texaský sen o bydlení v obklopení vozů. Tohle sídlo může být vaše už za 170 milionů

Texaský sen o bydlení v obklopení vozů. Tohle sídlo může být vaše už za 170 milionů

Automobiloví nadšenci si rádi tahají svůj koníček z garáže do celého domu. Něco podobného udělal i majitel nově prodávané nemovitosti, který ovšem ve jménu své životní vášně upravil kompletně celý pozemek i s domem.

Život v obří garáži

Majestátní sídlo se nachází přibližně 20 minut od Dallasu a jedná se o ranč, na kterém místo dobytka mají hlavní slovo automobily. V podstatě každý detail je jim nějakým způsobem podřízen. V budově jsou výtahy pro vozy, dílna, lakovna i pneuservis. Dále se na pozemku nachází garáže, které dovedou pojmout až 10 vozů najednou, takže ideální pro sbírku vozů.

Podle toho by se mohlo zdát, že prostě jen jedná o průmyslový areál, kde se opravují automobily, ovšem v tomto domě se také bydlí. Život zde se odehrává v obklopen nejrůznější artefaktů světa motorů. Jsou zde historické benzínové pumpy, reklamní cedule, dopravní značky, staré registrační značky a mnoho dalšího.

Samotný obytný dům zabírá plochu 689 metrů čtverečních a byl postaven v roce 2014. Uvnitř se nachází pět ložnic, ještě více koupelen, vše v dřevěném obložení a automobilové tématice.

Samozřejmě takový luxus není zadarmo. Důvod, proč majitel vše prodává není jasný, ovšem chce za něj 8 milionů dolarů, tedy přibližně 172 milionů korun. Jedná se tedy o poněkud drahý špás.

O Makawiel