Domů / Inzerce / Vsaďte konečně na kvalitní elektrické vysokozdvižné vozíky
Vsaďte konečně na kvalitní elektrické vysokozdvižné vozíky

Vsaďte konečně na kvalitní elektrické vysokozdvižné vozíky

Zařizujete sklad, nebo vás čeká automatizace skladu? Nechoďte zdánlivě levnější cestou, která se nakonec ukáže být předraženou slepou uličkou. Vsaďte na kvalitní řešení STILL, které nabízí více než jen vysokozdvižné a paletové vozíky, či tažné soupravy. Spojte se STILL a získáte full servis pro váš sklad.

Sklady se mění díky takovým firmám, jakou je STILL. Společnost sice nenabízí nejlevnější produkty, jsou však napřed před konkurencí, a navíc nenabízí pouhou techniku, ale kompletní full servis. Drahé jsou tak jen zdánlivě. Kdo jednou získá STILL jako partnera pro své podnikání, ten dokáže používat nejlepší techniku skutečně ekonomicky. Firma se snaží nabízet to nejlepší za co nejekonomičtějších podmínek. Je pro vás vybavení provozu či skladu nejmodernější technikou příliš nákladné? Paletový vozík vám ve STILL klidně půjčí, nebo si můžete zakoupit repasované vozíky STILL, které firma sama zpátky od svých zákazníků vykupuje a opět nabízí jiným firmám do provozu.

Moderní elektrické vysokozdvižné vozíky dnes jezdí na Li-ion pohon

Olověné baterie v elektrických VZV jsou za zenitem

Ve STILL sice pořád pečují i o tyto vozíky, a dokonce nabízí službu desulfatace olověných baterií, která umí vrátit do provozu i baterie, které by jinde již dávno odepsali, přesto vám dnes ve STILL jednoznačně doporučí elektrické vysokozdvižné vozíky s Li-ion baterií. Tomuto pohonu patří nejen budoucnost, ale i současnost. A nejde jen o otázku ekologie či trvale udržitelný rozvoj jako takový. Při stejném objemu umí nabídnout lithium-iontový akumulátor výrazně více energie než ten olověný. Zatímco se do olověné baterie vejde 25 watthodin na kilogram, Li-ion baterie zvládne při stejné velikosti nabídnout 90 až 190 wathodin na kilogram.

Li-ion baterie jsou v podstatě bezúdržbové

Vyžadují pouze standardní nabíjení. Naopak olověné akumulátory rychle stárnou, a to zejména, když jsou mimo provoz. Dochází k sulfataci, která extrémně snižuje životnost baterií. Do Li-ion baterie přitom nemusíte doplňovat ani elektrolyt, nekontrolujete jeho stav, ani jej neměníte. Extrémně se snižují i prostoje způsobené dobíjením baterie. Postačí vám 40 min, tedy zhruba pauza na oběd, aby se zcela vybitá baterie dobila na 60 % své kapacity. 100% dobití se dosáhne po 1,5 hodině dobíjení. Nejmenší z Li-ion baterií pro vozíky lze dokonce dobíjet ve standardní elektrické zásuvce. Životnost Li-ion baterií je 3 až 4× delší než těch olověných. Zvládají totiž až 4000 nabíjecích cyklů.

Li-ion bateriím nevadí nižší venkovní teplota

U Li-ion baterií se nesetkáte ani s problémy s jejich fungováním v extrémnějších teplotách. Při nízkých teplotách olověné baterie často pozlobí. U moderních Li-ion baterií se s tím vůbec nesetkáte.

Moderní provozy sází na Li-ion baterie v manipulační technice

Li-ion baterie jsou méně náročné po energetické stránce, s delší životností a bez ekologicky problematického elektrolytu. Vozíky jsou tak ekologičtější, ale i bezpečnější pro ty, kdo s nimi manipulují. Li-ion je možné rovněž recyklovat.

Nastala doba, kdy se při vybavování svého skladu, dílny či provozu nemusíte ptát, jestli vsadit na olověnou, nebo na Li-ion baterii. Volba je dnes jasnou. Bezhlučné a ekologické elektrické vysokozdvižné vozíky jezdí na Li-ion baterii.

Nechte si dodat řešení pro automatizaci od firmy STILL

STILL, to nejsou jen VZV a další manipulační technika. Firma je též specialistou na intralogistické systémy a na automatizaci. Plánujete sklad či jej rozšiřujete? Automatizace skladu by vždy měla být řešena s profesionály, jaké najdete právě ve STILL. Pouze dobře navržený sklad vám umožní profitovat z výhod automatizovaných procesů přepravy. Firemní náklady se sníží, sklad jako by nafoukl svoji kapacitu, a na samotném konci bude to nejdůležitější – spokojení zákazníci. Problémy s prodlením v dodávkách kvůli velkému množství zakázek, nedostatečné skladové kapacity, přepracovaní zaměstnanci skladu, či neefektivní procesy ve skladu spojené s chybovostí, nevytíženými stroji a s poškozeným zbožím při přepravě – to vše bude díky dobře nastavené automatizaci minulostí.

Se společností STILL lze najít to nejvhodnější řešení pro každou firmu

STILL nabízí manuální, poloautomatickou i plnou automatizaci. Profitovat máte možnost z produktové palety STILL iGo. Ta zvyšuje plynulost procesů, bezpečnost, hospodárnost i disponibilitu. Díky společnosti STILL nemusíte o automatizaci skladu nic vědět. Firma s vámi vše probere, představí možnosti a technologie, i vybere nejvhodnější řešení.

Automatizace STILL je na nejvyšší úrovni. Firma nabízí různé technologie, které zcela zásadně zrychlují skladové procesy, ale i zvyšují bezpečnost práce ve skladu. iGo pilot je automatizovaný asistent pro úzké uličky, který zajišťuje bezpečnou manipulaci i v omezeném prostoru. iGo neo je technologie, kterou STILL jako první udělal ze sériově vyráběných vozíků samostatně pracující asistenty obsluhy. Vozík sám následuje obsluhu skladu na každém kroku. iGo systém je další unikátní technologií, která zajišťuje souhru jednoho nebo několika vozíků při realizaci úkolů bez řidiče. Řízení vozíků přebírá umělá inteligence.

STILL jako nejlepší partner pro malá i komplexní řešení

Společnost STILL je partnerem pro každého. Nezáleží na tom, jestli potřebujete ruční paletový vozík, zdali nakupujte vysokozdvižné vozíky, zda plánujete pořídit tažné soupravy vhodné pro efektivní zásobování výroby, či chcete řešit kompletní automatizaci skladu. Firma má k dispozici řešení a technologie pro každého. Je špičkou na trhu, nepřekonaným inovátorem a skvělým partnerem pro své zákazníky. To, čím totiž STILL ještě vyniká, je do posledního detailu propracovaná servisní síť. Vaše vozíky nikdy kvůli údržbě či opravě nestojí ani o minutu déle, než je nezbytně nutné.

O admin