Domů / Inzerce / Vůně nového vozu

Vůně nového vozu

Koupě nového vozidla bývá zpravidla záležitostí celé rodiny. Dámy, chcete spíše elegantní vůz s velkým úložným prostorem na nákupy? Pánové, zajímají vás hlavně jízdní vlastnosti? Pořiďte si auto od značky nabízející vše v jednom!

Už se nemůžete dočkat, až jako první usednete za volant a otočíte klíčem v zapalování. Představujete si tu specifickou vůni nového automobilu. Okna se lesknou čistotou a řadicí páka vám skvěle padne do ruky. Tak hurá do toho a vyberte si vůz, který se stane dalším členem vaší rodiny!

Buďte pány silnic

Jestli hledáte vůz, kterým vzbudíte dojem, a dominantní postavení mezi dalšími řidiči bude jen vaše, pak zvolte nepřehlédnutelný Kia Sportage. Svým SUV vzhledem, propracovanými a pečlivě umístěnými detaily budete patřit ke králům každé silnice. Pohodlný interiér snoubící praktičnost a luxus patří k atributům tohoto vozu. Skvělým pomocníkem je pak parkovací asistent, díky kterému předejdete škrábancům a pomačkaným plechům.

Doménou je lehká a svižná jízda

Máte hravého ducha a těžkopádné cestování bez špetky vzrušení vás jednoduše nebaví? Pořiďte si sportovního mazlíčka. Kia Ceed se stane vaším nepostradatelným parťákem při svižných cestách do zaměstnání i při jízdě přírodou. Sportovně vyladěný kousek vás ohromí sedmistupňovou převodovkou. Báječnou vychytávkou je odemykání a startování vozu bez nutnosti hledat klíč. Vaše chytré auto si poradí i bez nich.

Trochu jiné auto

Nechcete-li v žádném případě splývat s davem a upřednostňujete originalitu v každém směru, dejte najevo svůj styl i výběrem toho pravého vozu. Kia Stonic má spoustu specialit a jedinečné provedení patří k jedné z nich. V tomto pojízdném komfortu se nebudete muset nikdy omezovat. Interiér je totiž navržen tak, aby se všichni cestující cítili bezpečně a pohodlně zároveň.

Pro manažery i maminky s dětmi

Málokteré auto dokáže splnit požadavky náročných podnikatelů, upřednostňujících reprezentativní design, a zaneprázdněných maminek, žádajících především bezpečí a dostatek místa pro své děti. Kia Rio se však může pyšnit jak elegantním a zároveň dynamickým vzhledem, tak i příjemným interiérem. Co ocení řidiči v zimním období, jsou vyhřívaná sedadla i volant.

Nadčasová elegance

Kia Optima budí dojem auta, které důvěrně znáte. Jednou usednete za volant a pocit jistoty vás zcela pohltí. Najednou víte, že přesně tento vůz je pro vás, zastánce kvality, ten pravý. A když si budete myslet, že vás už nemůže nic překvapit, zakloňte hlavu a v němém úžasu pozorujte prosluněné nebe prostřednictvím panoramatické střechy.

O admin