Domů / Inzerce / Porouchala se vám nákladní auta ve vozovém parku? Pronajměte si je

Porouchala se vám nákladní auta ve vozovém parku? Pronajměte si je

Autodopravci, máte stále více a více zakázek a vaše nákladní auta nestíhají? Pokud zrovna nemáte dostatek financí na pořízení nákladní techniky kvůli nárazovému přílivu objednávek, vozy si můžete pouze půjčit. Pronájmu nákladní techniky prostřednictvím spolehlivého partnera využívají leckteří vlastníci dopravních firem, ale i stěhovací služby, stavební firmy a jednotlivci.

Nenechte své zákazníky čekat, nákladní vůz si půjčte

Nečekaná odstávka vlastních aut z vozového parku by pro dopravní společnost mohla být likvidační. Proto je pronájem nákladního auta ideální možností, jak ze zapeklité situace vybruslit. Dispečer má jistotu, že dopraví potřebné zboží tam a zpět, řidiči mají radost, protože nebudou zbytečně zahálet doma, vlastník firmy je nadšen, že vinou nepojízdných aut nepřijde o významné partnery a jistotu zakázek.

I když započtete vedlejší náklady, pronájem vozu je cenově přijatelný

Nemusíte si půjčovat zrovna celý kamion. Pokud se vám porouchala přední část, využijte pronájem tahačů. Než se dá váš tahač do pořádku, můžete v pohodě využívat ten pronajatý. Pronájem veškeré nákladní techniky, aut, tahačů i návěsů je v takových cenových relacích, že i když zaplatíte za opravu svých aut a ještě za pronájem, stále na vzniklé zapeklité situaci nebudete škodní. Každý motorista ví, že se do podobné situace s autem může dostat sám, a proto nechce na neblahé záležitosti svého kolegy přemrštěně vydělávat.

Půjčování nákladní techniky firmám i jednotlivcům

Pronájem nákladní techniky využívají také stavební firmy i společnosti zabývající se svozem odpadu, stěhováním nábytku a těžkých věcí. Pokud existuje u takové firmy řidič s oprávněním řídit nákladní vozy, je pro firmu levnější pronájem nákladního auta než objednání si konkurenční firmy s kompletním servisem – autem, řidičem, naúčtovanými kilometry a podobně. K pronájmu náklaďáku se ovšem hlásí i jednotlivci, již potřebují přemístit zeminu z pozemku, přestěhovat kancelář či vyvézt nepotřebné předměty z domácnosti na sběrný dvůr.

O admin