Domů / Inzerce / Vylepšete svůj vůz. A to i za pár korun

Vylepšete svůj vůz. A to i za pár korun

Toužíte po pohodlné jízdě, stejně jako po tom, aby váš vůz dobře vypadal a nabídl také praktické vlastnosti? Pokud ano, je dobré vědět, že ho můžete poměrně jednoduchým způsobem vylepšit. Jak a čím? Na to se podíváme. Začneme v interiéru, u vašich sedadel. Pokud je jejich současné čalounění již nevzhledné a nepohodlné, můžete ho změnit. Stačí si koupit moderní potahy do auta, které jednoduše navléknete na vaše stávající sedadla. Rázem dodáte za pár korun vašemu vozu zcela jiný vzhled. Výhody daných potah jsou dnes zřejmé. Řadí se mezi ně:

  • Možnost bohatého výběru designů
  • Kompatibilita s většinou vozů na trhu
  • Zvýšení pohodlnosti či využití možnosti vyhřívání

Zaměřte se také na podlahu svého vozu

Běžné podlahy automobilů jsou poměrně hojně náchylné k ušpinění. Nehledě na negativa, která jsou spojena s tím, že se do nich může vsáknout vlhkost. I tento problém můžete v podstatě za pár korun vyřešit. Jak? Pomohou vám neklouzavé koberce, které jsou skvělou možností, jak podpořit i praktické vlastností vašeho vozu. Navíc výrazně přispějí k bezpečnosti. Díky tomu, že jsou z protiskluzového materiálu, dokážete rychle zareagovat i nebezpečnou situaci a nemusíte mít obavu, že vám noha z pedálu sjede mimo něj. I zde samozřejmě platí, že současná nabídka svými rozměry vyhovuje jakýmkoliv vozům na trhu.

Zlepšete i komfort jízdy

Zvláště na delších jízdách dokážete snadno zjistit každý problém s vaším vozem. Jak? Jelikož se to mnohdy projeví na pohodlnosti. Zvláště na méně kvalitních vozovkách. Naštěstí i zde můžete využít kvalitního řešení. Nové tlumící silentbloky jsou ideální volbou, jak můžete i vy celkově zlepšit komfort jízdy a jak můžete minimalizovat především různé otřesy v interiérech. A to především ve chvíli, kdy se dostanete na větší nebo menší nerovnost na vozovce. Takto ji doslova vůbec nezaznamenáte.

 

O Angelo