Domů / Inzerce / Dovolená snů pro milovníky čtyř kol? Léto v karavanu!
Dovolená snů pro milovníky čtyř kol? Léto v karavanu!

Dovolená snů pro milovníky čtyř kol? Léto v karavanu!

Nechcete zase další léto trávit na jednom místě v kempu u českých rybníků a přehrad nebo u moře v jednom hotelovém komplexu na přeplněné pláži? Rádi byste si užili dovolenou, při které budete moci libovolně cestovat, poznávat zajímavá místa, ale přitom v naprostém komfortu? Existuje jen jediný způsob, jak si takovou dovolenou užít a pro milovníky čtyř kol je ideální – dovolená v obytném autě.

Komfort nových obytných aut je maximální

Nová obytná auta na trhu jsou opravdu maximálně komfortní. Jejich výbava je komplexní a budete cítit stejné pohodlí a komfort, jako doma. Dobré jízdní vlastnosti zajišťují bezpečnou jízdu. Jak má vypadat moderní a kvalitní obytné auto? Za ideální příklad je považován obytný vůz CARADO T-447. Starší modely obytných aut nesplňují potřebné požadavky na komfort a kvalitu karoserie. Dovolená by tak mohla být více nepříjemná. Rozhodně se vyplatí investovat do novějšího kvalitnějšího modelu.

Dovolená snů pro milovníky čtyř kol? Léto v karavanu!

Koupit nebo pronajmout?

Pokud se o obytné vozy budete zajímat detailněji, zjistíte, že se nejedná o levnou záležitost. Moderní vozy stojí hodně peněz a jejich nákupní cena většinou nejde pod 1 milion korun. Naštěstí existuje ještě možnost pronajmout si obytný vůz po dobu vaší dovolené. Vaším cílem by měla být půjčovna obytných vozů, ve které si vyberete správný typ vozu, zarezervujete termín a pak už stačí jen naplánovat cestu. Pokud se považujete za zkušeného mechanika, můžete si samozřejmě postavit vlastní obytný vůz, předěláním dodávky nebo autobusu. Tip jak na to najdete ZDE.

Dovolená snů pro milovníky čtyř kol? Léto v karavanu!

Hledáte kvalitní půjčovnu?

Jak vlastně poznat kvalitní půjčovnu obytných vozů? Nejdůležitější je kvalita vozového parku. Obytné vozy k pronájmu by měly být od známých značek a ve stoprocentním stavu. Důležité jsou také služby, které půjčovna svým zákazníkům nabízí. Mezi základní služby patří pojištění vozidla pro země EU, dálniční známky, NONSTOP asistenční služba, dovezení vozidla, zaškolení před zapůjčením zdarma a další. A logicky jsou důležitým kritériem také ceny pronájmu.

 

O admin