Domů / Inzerce / Jak na sázky na automobilové sporty?

Jak na sázky na automobilové sporty?

V dnešní době se dá vsadit takřka na všechno. Klasické i online sázkové kanceláře vypisují kurzy nejen na tradiční sporty jako je fotbal, hokej, tenis, ale i na menší sporty, mezi které patří automobilové disciplíny.

Na co se dá vsadit?

Jak nám potvrdil editor z webu sazkovekancelaře.net Mezi ty, na které se dá vsadit, patří hlavně závody Formule 1, ale i rally nebo WTCC. Další kategorií jsou sázky na motorky. Moto GP a plochá dráha.

Jak se sází na automobilové sporty?

Sázky se podávají stejně. Vyberete si sport, najdete událost a k ní všechny vypsané kurzové možnosti. Pak už stačí najít, na koho si chcete vsadit. Napíšete si na tiket nebo přes internet na něj kliknete. Přidáte částku, jakou chcete vsadit a podáte tiket. Pak už stačí počkat na samotný závod a hned uvidíte, jestli jste vyhráli nebo ne.

Výhody a nevýhody sázení na automobilové sporty

Výhodou může být, že se jedná o okrajový sport. Tudíž na něj mohou být vyšší kurzy, protože ani samotní bookmakeři neznají všechny možnosti. Vy jako fanoušek pak můžete mít výhodu oproti třeba sázení na fotbal.

Hlavní nevýhoda spočívá v technických problémech. Přece jen se jedná o sport, který do určité míry závisí na strojích, samotných autech. Někdy se může stát, že se pokazí součástka, která předtím vydržela 20 závodů. Nebo dojde k nezaviněné havárii.

Live sázky

Ani motoristickým sportům se nevyhnulo rozšíření sázení o Live sázky. Díky tomu si u vybraných sázkových kanceláří můžete vsadit i v průběhu závodu. Live sázky se vypisují hlavně na závody Formule 1 nebo Moto GP. Hrát můžete i goodgame hry

Díky tomu máte další možnosti, na co si vsadit. Nejen na vítěze, ale i to, kdo zajede nejrychlejší kolo, bude vítězem v určitém počtu kol atp.

O admin