Domů / Novinky / Autokamera je skvělým dárkem k narozeninám pro motoristy
Autokamera je skvělým dárkem k narozeninám pro motoristy

Autokamera je skvělým dárkem k narozeninám pro motoristy

Nevíte, co koupit svým blízkým, kteří tráví každou volnou chvíli za volantem a rádi cestují i do vzdálených zemí? Odpověď na podobnou otázku je přitom zcela nasnadě, pořiďte jim doplněk do auta, se kterým si budou moci dělat záznamy ze svých dovolených. Navíc v případě, že dojde k nějaké drobné kolizi, budou mít připravené video, co prokáže pravdivost jejich výpovědi na policii. Kamery do auta mají různé podoby, ale jedno společné – maximální spolehlivost, bez ohledu na lokalitu, počasí nebo jiné vlivy.

Snadné propojení s vaším smartphonem

Jednoduché nastavení během pár minut po instalaci, stačí jediné. Stáhněte si mobilní aplikaci a už vám neunikne ani sebemenší detail! Autokamera nabídne menu v českém jazyce a intuitivní ovládání, ale také nahrávání v ULTRA HD. Přesně takovým modelem je CEL-TEC k4 Dual GPS, kde je výhodou také úhel záběru 160 stupňů. Uvidíte tak na vše, co se děje v okolí vozu – nejen přímo před ním na silnici. Podpora až pro 128 GB paměťové karty je pak zárukou, že nahrajete několik hodin kvalitního záznamu bez dalšího nastavování. Zaplněná karta? Nic podobného nehrozí díky tzv. záznamu do smyčky. Nejstarší nahraný záznam se tak začne automaticky přemazávat novým, nemusíte kvůli tomu vůbec nic dodatečně nastavovat. 

Autokamera je skvělým dárkem k narozeninám pro motoristy

Poradí si s různými výzvami

Autokamera s wifi může mít mnoho podob, dnešní trh je rozhodně velmi pestrý. Je určena všem, kteří patří mezi řidiče z povolání, ale také nadšeným cestovatelům. Poradí si i s poměrně nepříznivými světelnými podmínkami a nevadí jí ani mráz nebo letní vedro. Malé modely, které nebudou za volantem překážet, ale jsou naprosto spolehlivé. Nepotřebujete ani dříve hodně frekventovanou přísavku, dnes jsou totiž už v kurzu 3M nálepky. Prohlédněte si poslední modely na cel-tec.cz!

O admin