Domů / Inzerce / Zaparkujte s úsměvem až u letiště a nechte starosti na jiných
Zaparkujte s úsměvem až u letiště a nechte starosti na jiných

Zaparkujte s úsměvem až u letiště a nechte starosti na jiných

Čeká vás dovolená nebo business trip do zahraničí a už nyní vám dělá vrásky transfer z parkoviště vzdáleného od pražského letiště několik dlouhých kilometrů? Udělejte to protentokrát jinak. Rezervujte si parkovací místo u Smile Parking a vyhněte se obvyklému stresu a zdržování. Zaparkujte přímo u terminálu a nic víc neřešte.

Jak přesně parkování na letišti funguje?

Parkování na letišti se Smile Parking není žádná věda. Vše začíná rezervováním parkovacího místa prostřednictvím online formuláře na webu. Jakmile ho odešlete, obratem se dozvíte, zda je některé ze stání volné včetně přesné kalkulace pro konkrétní termín. Potvrzení o rezervaci obdržíte mailem. Členové Smile Clubu ji mohou v případě potřeby editovat.

Tzv. valet parking spočívá v odevzdání vozu na parkovišti přímo u terminálu letiště. Vozidlo předáte zkušenému řidiči, který ho přeparkuje na nedaleké zabezpečené parkoviště. Zájemci mají na výběr mezi venkovním a krytým stáním.

Nemůže váš vůz někdo odcizit?

O vaše auto bude velmi dobře postaráno: po celou dobu bude stát na pozemku obehnaném plotem s ostnatým drátem, pod dohledem fyzické ostrahy, desítek kamer a infračervených paprsků. Riziko, že se vozidlu něco stane, je naprosto zanedbatelné. Provozovatel Smile Parkingu je samozřejmě adekvátně pojištěn.

V rámci komplexní péče si navíc můžete přiobjednat doplňkové služby související s důkladným čištěním vozu. Až se vrátíte ze zahraničí, bude na vás čekat perfektně vyleštěné, voňavé fáro s vytepovanými sedačkami. Mimoto vám zaměstnanci Smile Parktingu ochotně pomohou s řešením nepříjemných technických problémů. Podhuštěné pneumatiky nebo vybitá autobaterie vám v odjezdu rozhodně nezabrání.

Další důležité informace o parkování na letišti najdete na smileparking.cz.

O admin