Domů / Nezařazené / Autopůjčovna Autraum v Praze
Autopůjčovna Autraum v Praze

Autopůjčovna Autraum v Praze

Ne každé menší firmě se vyplatí mít vlastní vozový park. Provoz vlastními auty je nákladný, vyžaduje péči o technický stav, pojištění, o garážování a parkování a další starosti. Proto se rozhodně vyplatí využít služeb autopůjčovny. Zrovna tak ale i soukromé osoby, které potřebují automobil jen občas, nebo se prostě nechtějí starat o své vlastní auto.

Pro všechny tyto zájemce je tu Autopůjčovna Praha, která disponuje širokým parkem kvalitních a spolehlivých vozidel za nízké ceny, pro které je známa jako nejlevnější autopůjčovna v Praze. Levné však v tomto případě vůbec neznamená horší, nebo méně kvalitní. Naopak je péči všech vozidel věnována profesionální a vysoce odborná pozornost. Každý si může vybrat vozidlo podle svých potřeb. K dispozici jsou jak menší vozy, jako je Hyundai i20 nebo Škoda Fabia II, tak luxusní a reprezentativní automobily, ke kterým se řadí například kupé Audi A5.

Autopůjčovna Autraum v PrazeAutopůjčovna Praha zveřejňuje své nabídky na webových stránkách autraum.cz, kde jsou uvedeny ceny a ostatní podmínky. Ceny na webu jsou konečné a zahrnují komplexní pojištění vozidla, pasažérů a řidiče, dále pochopitelně dálniční známku ČR a výši DPH. Vypůjčené vozidlo si můžete nechat zdarma přistavit do místa vašeho bydliště nebo podnikání po Praze od 8 do 22 hodin. Díky non-stop provozu můžete vozidlo vrátit kdykoliv s tolerancí 1 hodiny. Po druhém vypůjčení se automaticky zařadíte mezi stálé klienty, kteří mají nárok na slevu ve výši 10% při každém dalším vypůjčení. Výhodné je zapůjčení auta na 6 dnů, kdy budete mít 7. den zdarma.

S vozidly Autopůjčovny Autraum můžete cestovat do všech zemí EU, aniž byste museli platit zvláštní poplatek. Rovněž můžete využít transferů po Evropě, ČR nebo na/z letiště v Praze a Pardubicích. Transfery je možné využít i do jiných míst mimo Prahu. Oblíbenou službou je zapůjčování aut s řidičem na svatby, svátky, konference atd. bez stanovení limitu na ujeté kilometry.

K zapůjčení vozidla z Autopůjčovny Autraum v Praze vám stačí buď zavolat, nebo vyplnit kontaktní formulář. Spolu s autem si můžete vypůjčit i různé doplňky, jako je GPS navigace, sněhové řetězy nebo dětská sedačka.

O Makawiel