Domů / Inzerce / Ušetřete až polovinu nákladů díky přestavbě na LPG
Ušetřete až polovinu nákladů díky přestavbě na LPG

Ušetřete až polovinu nákladů díky přestavbě na LPG

Ušetřete až polovinu nákladů díky přestavbě na LPGCeny za pohonné hmoty jsou vysoké, a auto zkrátka potřebuje skoro každý, ať už pro běžnou dopravu, nebo pro podnikání.Přestavba na lpg se vyplatí, to dnes ví už skoro každý. Přesto poměrně málo vlastníků vozidel tuto možnost využije. Ušetřit můžete až polovinu nákladů za pohonné hmoty, což znamená, že investice do úprav se vám velmi brzo vrátí.

Výhody ježdění na LPG

Zkratka LPG pochází z anglického Liquified Petroleum Gas, což znamená propan-butan zkapalněný tlakem. Mezi hlavní výhody přestavby diesel na lpg patří úspora nákladů za pohonné hmoty. Ceny za LPG jsou totiž většinou až poloviční oproti benzinu nebo naftě. Další variantou je CNG, tedy zemní plyn. To už tak časté není, a takových čerpacích stanic moc nenajdeme. Navíc je nevýhodou kratší dojezdnost a objemnější nádrž. Přestavba na CNG je dražší než montáž lpg.

Jezděte šetrněji k přírodě

LPG přestavba je nejúspornější alternativou. Domluvit si ji můžete rychle a snadno. Kromě ceny za pohonné hmoty jsou zde ale i další výhody. Vozidla s přestavbami lpg, nebo vybavená jinými alternativními pohony, jsou osvobozena od silniční daně. Auta, která jezdí na plyn, navíc šetří životní prostředí.

Lze kombinovat benzin a LPG

Velkou výhodou auta na plyn je i to, že možnost kombinace pohonu na benzin a plyn. Pokud zachováte provoz na benzin, prodloužíte si dojezd. Jde ale o trend, kdy počet čerpacích stanic LPG byl nižší. Dnes převažuje varianta montáže nádrží místo rezervy. Čerpací stanice i servis lpg jsou dnes mnohem početnější, takže se nemusíte bát zbytečných komplikací na vašich cestách.

Pohonu na LPG se nemusíte bát

LPG přestavby se nemusíte bát. Alternativní pohony na LPG jsou daleko bezpečnější, než benzinové či naftové. V případě nehody dojde k uzavření přívodu plynu. Svěřit své auto ale musíte odborné firmě. Ta vám do auta namontuje schválení a originální zařízení, takže obavy už nebudou na místě.

 

O admin