Domů / Inzerce / Dejte si mobil v autě do magnetického držáku
Dejte si mobil v autě do magnetického držáku

Dejte si mobil v autě do magnetického držáku

Také bojujete s tím, kam si v autě dávat mobilní telefon? Musí být na dosah ruky, kdybyste se třeba potřebovali podívat, kdo vám volá, zároveň by neměl příliš upoutávat vaši pozornost.

Spousta řidičů vlastní držák na mobil připevněný na předním skle, aby mohli telefon využívat také jako navigaci. Pokud ale navigaci nepoužíváte, zbytečně vás to svádí sledovat displej při každém rozsvícení a dívat se, kdo vám co píše. Navíc se u těchto držáků stává, že z nich telefon vypadává. A možná máte vlastní zkušenosti s tím, že v 99 % případů pak mobil končí přímo u pedálů pod vašima nohama.

Magnet telefon nepustí

I do světa držáků na mobilní telefony se pomalu dostaly moderní technologie, a tak je možné sehnat spolehlivější držák, který udrží telefon bez ohledu na velikost či značku. Využívá totiž princip magnetismu.

Magnetický držák NeoTap Magnetic Vent Mount funguje na principu, že se nesouhlasné magnety přitahují. V držáku je umístěn silný neodymový magnet a druhý máte v telefonu. V balení je dodáván tenký plíšek, jenž si nalepíte na zadní stranu telefonu nebo jej schováte pod kryt.

Výhodou tedy je, že se dá tento magnetický držák použít na jakýkoliv mobilní telefon nezávisle na velikosti. Magnet je dostatečně silný na to, aby udržel i mobily s velkou úhlopříčkou, tablety nebo navigace. Odpadává také nutnost komplikovaného připevňování, prostě přijdete s telefonem do auta a jen ho přiložíte.

Držák na výduchy klimatizace

Magnetický držák do auta je uzpůsobený tomu, aby mohl být přichycen na výduchy klimatizace. Díky systému One Click je uchycení snadné a drží velmi pevně. Navíc je minimalizován přenos vibrací na zařízení. Držák má 360° rotační kloub, díky tomu se dá telefon libovolně natáčet.

Uživatelé jsou nadšení především z toho, že jim nic nestraší na palubovce ani nemusí nic lepit na sklo. Chválí si i velmi pevné uchycení telefonu. Takže co takhle napsat Ježíškovi? Odkažte ho na Unimagnet.cz, kde prodávají různé vychytávky využívající magnetismus.

O admin