Domů / Inzerce / Dopřejte zákazníkům možnost komfortního mytí jejich vozů

Dopřejte zákazníkům možnost komfortního mytí jejich vozů

Nový kalendářní rok přináší sebou řadu nových inovací, které Vám mohou pomoci získat nové klienty. Jednou z nich může být také koupě či pronájem modulárních myček aut od společnosti BKF CarWash.

Kam všude je možné umístit samoobslužnou ruční myčku BKF CarWash?

Modulární mycí boxy BKF CarWash byly navrženy tak, aby odpovídaly potřebám menších až středně velkých obcí. Jsou vhodným doplňkem do venkovských provozoven i různých prodejen. Nachází své uplatnění zejména v prostorách čerpacích stanic, stanic technické kontroly a nejrůznějších pneuservisů. Samoobslužná ruční myčka je stále vyhledávanější. Není proto divu, že mnohé tyto instituce rozšiřují svůj sortiment služeb právě o tuto možnost. Společnost BKF CarWash dodává automyčky plně vybavené ocelovou konstrukcí se střechou dle projektu BKF. Přípravné stavební práce, které automyčka BKF CarWash potřebuje, provádí investor na základě předpřipraveného projektu. Automyčky BKF CarWash jsou vybaveny šesti mycími programy, které se postarají o komplexní mytí všech typů automobilových vozů. Více informací o jednotlivých mycích programech si můžete načíst zde www.bkfcarwash.cz.

Jaké služby nabízí samoobslužná ruční myčka?

Programy mytí jsou u automyčky nastaveny tak, aby uměly nabídnout komfortní mytí všech částí vozu. Kromě základních programů, které obsahují předmytí, základní mytí, oplach, vosk a závěrečný oplach, je možné použít také volitelný mycí program k postřiku ráfků. Automyčky BKF CarWash však přináší také mnohé jiné výhody. K jedněm z nich bezpochyby náleží také podpora platby kartou. Tento trend se k nám dostává pomalu ze západních států a umožňuje zákazníkovi nedělat si starosti s dostatečnou hotovostní částkou kdykoliv, kdy bude potřebovat své auto očistit od jakýchkoliv nánosů špíny.

O admin