Domů / Novinky / Praktické vychytávky do auta, které by vám neměly chybět

Praktické vychytávky do auta, které by vám neměly chybět

V automobilech, ať už jde o osobní či nákladní, trávíme mnohdy spousty času a ani si to bez zamyšlení neuvědomujeme. Nejenže bychom měli dbát o technický stav vozidla, ale i o to, abychom se v něm cítili dobře. Na trhu je spousta důmyslných maličkostí, které dovedou cestování v autě značně usnadnit a zpříjemnit. Záleží jen na tom, za jakým účelem auto využíváte, co nejčastěji přepravujete, jak daleko jezdíte…

Abyste měli v autě pořádek

Určitě se vám někdy stalo, že jste vezli nákup, stavební materiál, úrodu ze zahrádky nebo hromadu hraček a oblečení vašich dětí, a vše se v zatáčce nebo při prudším zastavení v kufru nekontrolovaně přemístilo, vysypalo atd. Přitom udržet pořádek v kufru, i když třeba převážíte tekutiny, hlínu, práškový materiál nebo cokoli dalšího, je naprosto snadné. Stačí znát vany do kufru. Dají se vybrat pro mnoho vozů, jsou vyrobeny z odolných materiálů, takže se neznehodnotí ani při vylití agresivní látky, nekloužou a mají vyvýšený okraj. I když se něco vylije, nebo převrátí a vysype, snadno vanu vyjmete, vysypete a vytřete.

Znáte zimní clony do masky?

Zima se blíží a mnozí z nás se netěší na škrabání skel či problémy se startováním. Dejte už teď do auta rozmrazovací sprej, který vám ušetří čas i námahu. Do ostřikovačů nemrznoucí směs. Skvělé jsou i zimní clony do masky, které chrání motor před studeným vzduchem. Auto bude rychleji topit, což ocení nejen rodiny s dětmi.

Sníh vám nebude vadit

Na zimu je dobré pořídit si padnoucí gumové koberečky. Nebude vás rozčilovat, že si děti dobře neoklepaly před vstupem do auta boty, nebo že vám odkapává voda z deštníků i obuvi. Na zimu je skvělé mít pro každý případ i vhodné řetězy. Zvláště, pokud jezdíte do oblastí, kde jsou kopce a sněhu zde bývá hodně.

Cestování v autě může být skvělé i díky vybavení. K pohodlí přispěje držák telefonu, věšák na košili či kabát, nášlapy kufrů, parkovací senzory a mnohé jiné. Kompletní nabídku najdete na dovozu.cz. A za skvělé ceny.

O admin