Domů / Inzerce / Kam se vydat pro pneumatiky? Do pneu bazaru Praha!
Kam se vydat pro pneumatiky? Do pneu bazaru Praha!

Kam se vydat pro pneumatiky? Do pneu bazaru Praha!

Pokud hodláte pořídit svému autu nové, ale použité pneumatiky, dejte na radu pneuservisu Praha 10, který bude nejlépe vědět, jaké použité pneu potřebujete. V každém případě je dobré, držet se doporučení výrobce vozu. Profesionální technici z pneu bazaru Praha vám vyberou pneumatiky, které budou nejlépe odpovídat vlastnostem vozu, přičemž berou v úvahu jízdní vlastnosti, komfort a spotřebu paliva. U většiny moderních vozů jsou tyto informace umístěny uvnitř dveřního rámu na straně řidiče. Případně je můžete získat tak, že navštívíte webové stránky prodejců pneumatik a zadáte rok, značku a model svého vozu.

Nepodceňte zimní pneumatiky

I když v teplejších oblastech (v oblastech bez sněhu a ledu) České republiky můžete se zimními pneumatikami pouze koketovat (ale neměli byste), v opačném případě zvažte sadu zimních použitých pneumatik z bazaru pneumatik, které můžete používat celou zimu. Možná budete chtít i speciální sadu kol z pneu bazaru Praha pro tyto použité pneu, abyste je mohli snadno vyměnit při změně ročního období.

Pneuservis Praha Michle – ideální servis pro vaše auto

Aby byla vaše jízda bezpečná, měli byste myslet také na geometrii kol, sbíhavost kol, test brzd, test tlumičů a

test podvozku. O to vše se vám, stejně jako o pneumatiky, postará pneuservis Praha Michle. Zajímá vás například, co může urychlit opotřebení vašich tlumičů? Jakmile si to uvědomíte, můžete podniknout kroky, abyste se níže uvedeným podmínkám vyhnuli.

  • Pokud jezdíte po špatných silnicích nebo často narážíte na výmoly, může to tlumiče poškodit.
  • Při jízdě po prašných cestách se ve vzduchu vytváří velké množství prachu. Tyto prachové částice se dostanou do těsnění tlumičů, poškodí je a způsobí únik kapaliny uvnitř.
  • Také bahno (bláto) se dostává do vnitřních součástí vašeho vozidla, včetně tlumičů. To může poškodit těsnění tlumičů. Netěsnosti snižují účinnost vašich tlumičů, protože snižují jejich schopnost tlumit nárazy.

O admin