Domů / Inzerce / Specialisté vám zajistí realizaci profesionálního dopravního značení
Specialisté vám zajistí realizaci profesionálního dopravního značení

Specialisté vám zajistí realizaci profesionálního dopravního značení

Plánujete-li instalovat dopravní značení, je potřeba k tomu přistoupit zodpovědně po všech stránkách. V prvé řadě je tady samotné správné provedení značení, které ale zdaleka není tím jediným, co je potřeba udělat. Je důležité totiž také mít předem zvládnutou legislativní stránku věci, jelikož značení upravující pohyb na komunikaci samozřejmě podléhá zákonným regulacím.

Ačkoliv většinou dopravní značení realizuje vlastník komunikace, v řadě případů se k této potřebě může dostat třeba také soukromá firma. Příkladem může být třeba parkoviště, podzemní garáže apod.

Realizace potřebného značení

Na takovém místě může být potřeba upravit přednosti a další okolnosti provozu, případně opatřit parkovací místa značkami označující místa vyhrazená pro invalidy apod. Značky představují svislé značení, pokud potom chcete naopak vyznačit čáry na silnici, jedná se o dopravní značení vodorovné. To se pak používá, pokud chcete vyznačit třeba parkovací místa.

Specialisté vám zajistí realizaci profesionálního dopravního značení

Aplikují se nejrůznější technologie, které zajišťují dlouhou trvanlivost takového značení. Pro tyto účely se také používají:

  • Jednosložkové barvy
  • Dvousložkové barvy

U značení je samozřejmě důležité, aby odolávalo povětrnostním vlivům. Kromě toho je také podstatné, aby jakékoliv formy značení realizovala specializovaná firma. Ta zajistí dopravní značení tak, aby bylo legislativně v pořádku a vyhovovalo platným předpisům. Pokud budete chtít, můžete si také pronajmout dopravní značky, které mohou upravovat pohyb na pozemních komunikacích přechodně, například při stavebních úpravách. V takovém případě samozřejmě nemá smysl instalovat pevnou značku.

Specialisté vám zajistí realizaci profesionálního dopravního značení

Od návrhu po realizaci

Kvalitní firma, která se zabývá realizací dopravního značení, vám samozřejmě připraví celkový projekt na klíč. To znamená, že vám vypracuje samotný návrh značení, dostanete cenovou nabídku a následně je možné přejít k samotné realizaci projektu.

O admin