Domů / Inzerce / Jaké Apple příslušenství užijete v autě?

Jaké Apple příslušenství užijete v autě?

Cestujete často autem? Když ne během roku, tak nejspíš aspoň teď v době prázdnin vás čeká nějaká ta delší cesta na dovolenou. S sebou si jistě budete brát i telefon, možná tablet a jiná jablečná zařízení. Co byste měli v autě mít, aby se vám s vašimi Apple výrobky cestovalo pohodlně?

Telefon za volant samozřejmě nepatří, to byste si měli uvědomit především. Nechte ho tedy hezky odložený, třeba ve stojánku.

Držák na telefon je do auta nutností

Mezi nezbytné Apple příslušenství můžeme rozhodně zařadit držák na telefon. Není lepší místo, kam v autě odložit mobil, než do speciálního stojánku, který máte připevněný buď na čelním skle, nebo na ventilační mřížce. Jestli jste zvyklí používat navigaci, jinou možnost než dát telefon do držáku snad ani nemáte.

Vyberte si takový držák, který je dostatečně pevný, a hlavně má odpovídající velikost. Zejména majitelé větších iPhonů mohou mít problém svůj telefon do některých držáků vměstnat, obzvlášť pokud z telefonu pokaždé nechtějí sundávat obal.

Existují také větší držáky určené přímo na iPad. Jestliže tedy preferujete vidět navigaci na velké obrazovce, tohle je ideální řešení.

Vybavte se nabíječkou, raději duální

Nezbytnou součástí výbavy v autě by měla být i nabíječka. Ideální je pořídit si duální USB nabíječku, protože počet zařízení v rodinách stoupá a je dost pravděpodobné, že si také děti budou chtít dobít tablet či manželka telefon. Do auta existují také bezdrátové nabíječky, některé držáky na telefon mají integrované bezdrátové nabíjení.

Užitečný je držák mezi sedačky

Máte děti? Zabavte je na cestách tak, že jim pustíte nějakou pohádku na iPadu. Pořiďte si držák na iPad mezi zadní sedačky a postavte jim ho jako televizi. Případně existují i držáky, jež se dají připevnit zezadu na sedadlo. Pokud ale máte děti dvě, praktičtější je mít jeden tablet uprostřed.

Výše zmíněné a další Apple příslušenství nejen do auta pořídíte na Appleking.cz.

O admin