Domů / Nezařazené / Autoservis Praha 9
Autoservis Praha 9

Autoservis Praha 9

Praha nabízí celou řadu autoservisů, ale jen některé disponují vyhlášenou kvalitou a příjemnými cenami. Autoservis v Praze 9 má dlouholetou tradici a jeho zaměstnanci mají v krvi ochotný a individuální přístup ke svým zákazníkům.

Rovněž jejich odborné znalosti spolu s nejmodernějším vybavením jsou zárukou kvalitní péče o váš automobil. Servis a údržba osobních i užitkových vozidel patří k nejlevnějším v Praze. Autoservis Praha 9 vám pomůže nejen v nesnázích, ale například vám připraví váš automobil na technickou prohlídku, provede klempířské opravy, lakování či opravy autoelektriky. Vedle toho je k dispozici i pneuservis, který disponuje nejkvalitnějším strojním vybavením pneuservisu v Praze. Zajišťuje také prodej osobních pneumatik, lehkých nákladních pneu, motocyklových pneu, plechových disků na všechny značky vozů, a to za velmi nízké ceny.

Autoservis Praha 9

Specialitou Autoservisu v Praze 9 je ruční mytí automobilů, které se provádí v jednom ze dvou mycích boxů. Žádná klasická myčka a mnohdy ani sám majitel vozidla zcela neodstraní hmyz či ptačí trus, což jsou nečistoty zachycující se zejména na přední masce, čelním skle, zpětných zrcátkách, kapotě a podobných místech. Ruční mytí aut v Praze 9 si poradí i s tímto problémem a vaše auto zbaví zdánlivě neodstranitelných nánosů. Pro pracovníky ruční myčky je tato činnost koníčkem, při kterém postupují tak, že nejprve na příslušná místa nanesou speciální přípravek na odstraňování hmyzu, který je šetrný k laku karoserie, který ani nevysušuje, ani jinak nepoškozuje. Po krátkém působení přípravku se hmyz jednoduše odstraní houbou a karoserie se opláchne tlakovým proudem vody pomocí WAP. Pak již následuje ruční mytí celého automobilu autohoubou a autošampónem. Po umytí se karoserie opět spláchne vodou a po vysušení následuje nástřik voskem, znovu opláchnutí a pak vytření jelenicí do sucha.

Autoservis Praha 9

Speciální péče je věnována pneumatikám, které bývají značně znečištěné, pokud jezdíte po nekvalitních a znečištěných vozovkách. Umyté a vysušené pneu pracovníci natřou houbičkou, na které je nanesen speciální přípravek na oživení a zvýšení elastičnosti, což jednak zlepší vzhled, a jednak oddálí praskání či případné třepení gum. Pokud chcete dát svůj vůz do pořádku co nejdříve, tak stačí navštívit web http://www.drive-services.cz a zarezervovat si návštěvu v servisu.

O Makawiel