Domů / Inzerce / Elektromobil v moderním hávu od škodovky. To je nový ENYAQ iV
Elektromobil v moderním hávu od škodovky. To je nový ENYAQ iV

Elektromobil v moderním hávu od škodovky. To je nový ENYAQ iV

Naše úspěšná mladoboleslavská automobilka vstoupila s novým modelem do zcela nové éry. A to zejména z toho důvodu, že se jedná o čistý elektromobil, které jsou dnes nedílnou součástí nabídky každé moderní automobilky. ENYAQ iV přiváží zajímavá technická řešení, která vás dokáží v mnoha ohledech oslovit. Nabídne například velmi slušný dojezd, ale je toho samozřejmě ještě mnohem více.

Praktická stránka elektromobilu?

Ačkoliv zlí jazykové tvrdí, že elektromobil nemůže být praktický, protože je zde stále řada kompromisů, nová škodovka tyto mýty úspěšně boří. Začneme už u velkorysého dojezdu, který je přes 500 kilometrů. Kromě toho dnes je situace zcela jiná než před lety, a tak se můžete spolehnout na okolo 200 000 nabíjecích stanic po celé Evropě. Nová Škoda ENYAQ iV dokáže být praktická ale ještě z celé řady dalších důvodů. Dokáže totiž splnit vše, co očekává majitel klasické škodovky, což je třeba:

  • Velká kapacita zavazadlového prostoru
  • Spousta místa pro cestující

Nemusíte se tedy vůbec obávat, že byste do auta nenaložili celou rodinu včetně zavazadel. Tento vůz se ostatně prezentuje jako rodinný. Nabídne také zajímavé praktické prvky výbavy, kde najdete třeba možnost aktivovat pohon všech 4 kol, což se hodí, třeba když potřebujete projet horší cestu na chalupu. Tehdy se vám hodí také vyšší světlá výška vozu.

Elektromobil v moderním hávu od škodovky. To je nový ENYAQ iV

Dynamický na pohled i na silnici

Nová škodovka už od pohledu upoutá dynamickým designem, který dává tušit také charakter vozu. Vyrábí se ve dvou výkonnostních variantách, a to 132 kW nebo 150 kW. Cena Škody ENYAQ iV začíná na částce 1 089 900 Kč. Dynamiku vozu podtrhuje nejen karoserie a výkon elektromotorů, ale také velká kola, která se na výrazném vzhledu vždy podepíši pozitivně. Zaujme vás na první pohled také moderní interiér, kterému dominuje 13“ ovládací tablet umístěný na středové konzoli. Díky tomu můžete využívat nejrůznějších moderních vymožeností, včetně propojení s mobilním telefonem.

O admin