Domů / Inzerce / Kde si bez obav půjčit užitkový vůz?

Kde si bez obav půjčit užitkový vůz?

Přijde vám, že zatímco půjčovny osobních aut jsou na každém rohu, pronájem nákladního vozu, návěsu, sklápěče či stavebního stroje sháníte marně? Firem zabývajících se pronájmem nákladní dopravní techniky je sice méně, ale objevit se dají. Na jednu pro vás máme tip.

Jednou z firem, které půjčují nákladní vozy, sklápěče, tahače, přívěsy i návěsy, stavební stroje, dodávky a další užitkové vozy, je Financial System s.r.o. sídlící v Praze. Svým zákazníkům nabízí snad všechny možnosti související s pronájmem nákladní techniky.

Krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení

Půjčovna nákladních aut se s každým zákazníkem snaží individuálně dohodnout. Není tedy problém si vůz půjčit krátkodobě i dlouhodobě. A to dokonce narychlo! Pokud se vám například porouchá vlastní vozidlo, ještě toho dne můžete dostat zapůjčené náhradní. Vše záleží opravdu jen na domluvě.

Všechny vozy jsou pojištěné, nemají žádné omezení najetých kilometrů. Samozřejmostí je výborný technický stav, abyste mohli okamžitě kamkoliv vyjet.

Odkup i na splátky

Pokud vás pronájem nákladní techniky vytáhne ze šlamastyky, možná přijdete na to, že by nebylo špatné si vyzkoušené vozidlo odkoupit. Společnost prodává některá použitá užitková vozidla, přičemž počítá s prodejem na splátky. Opět jde o domluvu, splátkový kalendář je sestaven podle možností zákazníka i vybraného vozidla.

Zpětný leasing – peníze za vaše vozidlo

Chybí vám peníze, ale nemůžete vozidlo prodat, protože jej potřebujete? Přesně pro tyto případy slouží tzv. zpětný leasing. Vůz budete dál využívat, ale Financial System vám dá až 90 % aktuální tržní hodnoty a vezme na sebe veškerou administrativu.

Zní vám spolupráce s Financial System zajímavě? Kontaktujte je, ať už sháníte pronájem návěsů, vhodné vozidlo ke koupi či peníze za své nákladní auto, které potřebujete nadále využívat. Z jejich pestré nabídky viditelné na webu si určitě vyberete.

O admin