Domů / Inzerce / Nečekejte na taxi, využijte autopůjčovnu Europcar
Nečekejte na taxi, využijte autopůjčovnu Europcar

Nečekejte na taxi, využijte autopůjčovnu Europcar

Přiletíte do Prahy a na Letišti Václava Havla na vás místo pochybného taxikáře bude čekat luxusní vůz, kterým se dopravíte domů. Je jedno, zda jen po Praze nebo do vzdáleného místa v České republice. Ano, toto není fikce z kategorie sci-fi, ale skutečnost. Autopůjčovna Praha pod uznávanou evropskou značkou Europcar má jednu z poboček strategicky umístěnou přímo na letišti. Další půjčovny má rozesety v Pardubicích, Ústí nad Labem, Karlových Varech, Ostravě a Brně. Žádné složité shánění odvozu, předražené taxislužby či užívání hromadné dopravy vás díky Europcaru už nečeká.

Spolehlivost, exkluzivita a stoprocentní motorizace

Ať už pro sebe, kamarády nebo rodinné příslušníky, kteří přiletí v nočních hodinách na ruzyňské letiště, můžete jednoduše objednat pronájem odpovídajícího vozu. Díky tomu, že autopůjčovna Europcar disponuje pouze vozy s maximálním stářím šest měsíců, máte jistotu ve spolehlivosti půjčeného auta. Exkluzivní výbava a skvělá motorizace jsou vizitkami autopůjčovny, která dokonce díky svým službám několikrát získala ocenění Autopůjčovna roku. Což ji řadí mezi skutečně špičkové půjčovny aut, jejíž kvalit běžné autopůjčovny nemůžou dosáhnout.

Všechny typy aut pro cesty v tuzemsku i zahraničí

Mezi automobily, které se dají v Europcaru pronajmout na libovolně dlouhou dobu, patří auta značek Audi, Mercedes, Volkswagen, Škoda, Opel, BMW a další. Škála pojímá osobní vozy běžné třídy, luxusní osobní auta i typy SUV. Díky nabídce vícemístných automobilů se mohou snadno přepravovat větší skupiny, stejně jako ve sportovních typech jednotlivci toužící po zážitku z jízdy. Půjčeným autem lze cestovat i mimo Českou republiku v souladu s pravidly zmíněnými na firemních webových stránkách europcar.cz. Některé země jsou však pro cestování s pronajatými vozy od Europcar zapovězeny, jejich seznam je rovněž uveden v obchodních podmínkách.

O admin