Domů / Inzerce / Originální turba do aut seženete u autorizovaného prodejce
Originální turba do aut seženete u autorizovaného prodejce

Originální turba do aut seženete u autorizovaného prodejce

Nechat si spravit turmodmychadlo do osobního auta na počkání v autorizované prodejně spojené se servisem, to je snem mnohého motoristy. Společnost Turbiny.cz provádí kompletní repase poškozených turbodmychadel, a to dokonce do druhého dne. Řidiči, jimž se stane nepříjemnost v podobě zničeného turba, si nemusejí zoufat. Rovněž prodej turbodmychadel do užitkových a osobních aut je prováděn promptně díky široké síti prodejních míst, jež jsou rozmístěna po celé České republice.

Na turbu závisí nízká spotřeba pohonných hmot i emisí

Funkční turbodmychadlo účinně zvyšuje výkon motoru, točivý moment, šetří spotřebu pohonných hmot a výrazně snižuje emise. Zařízení se používají u spalovacích motorů. Turbo je sestaveno z turbíny a kompresoru, jež jsou společně uloženy na hřídeli. Pro výkon turbodmychadla se využívá energie z výfukových plynů, a tak se zajišťuje dodávku vzduchu do spalovacího motoru.

Katalog turbodmychadel pro všechny typy vozů

Pohledem do katalogu z webových stránek turbiny.cz zákazník zjistí, že jsou prodávána turba skutečně na všechny typy aut. Až na výjimky jsou všechna turba na skladě, proto po objednávce zájemce obdrží zboží již za 24 hodin. Turba si lze vyzvednout osobně na pobočce, jejichž seznam je na firemním webu, nebo se zasílají kurýrem a poštou. Na společnost se mohou obrátit jak jednotlivci z řad motoristů, tak větší autoservisy požadující odpovídající produkty. K dispozici jsou nová i repasovaná turba v příznivých cenových relacích počínajících na 1700 korunách.

Pozáruční a záruční servis včetně 12měsíční lhůty záruky

Na všechna prodaná turbodmychadla je poskytován záruční i pozáruční servis a 12měsíční záruční lhůta. Zájemci o turbo si můžou své zboží objednat přes e-shop, nebo kontaktovat pracovníky prodejny e-mailem i telefonicky, zkonzultovat požadavek a následně si konkrétní typ objednat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Angelo