Domů / Inzerce / Prodej levných dodávek pomáhá živnostníkům i vícečetným rodinám

Prodej levných dodávek pomáhá živnostníkům i vícečetným rodinám

Začínáte s podnikáním a pro vaše potřeby by se hodila nějaká kvalitní dodávka? Určitě pátráte po nových i ojetých autech, neboť počáteční vklady jsou nezanedbatelné. Přemýšlíte tedy, na jakých místech by se dalo ušetřit. Není potřeba si hned kupovat nový vůz, za který byste zaplatili i milion korun. Užitkové vozy Mercedes Vito, Ford Transit, Volkswagen Transporter i Iveco Daily splňují perfektně funkci spolehlivých aut s nízkou spotřebou, velkým obsahem nákladního prostoru i moderním designem a snadným ovládáním. Koupě v prověřeném bazaru ušetří mnoho peněz z počátečních investic začínajících podnikatelů.

Přepravní prostory dodávek vynikají variabilitou přepravního prostoru

Ovšem po dodávkách sahají již zaběhlí živnostníci, kteří se živí přepravou, stěhováním nebo mají firmu, pro jejíž fungování potřebují přepravovat větší množství zaměstnanců a pracovního náčiní. Užitkové vozy se vyznačují variabilitou přepravního prostoru, kde lze rychle a snadno upravit potřebný počet sedaček pro převážené osoby nebo naopak sedačky sklopit tak, aby se do auta vešel nábytek, nářadí, dlouhé předměty i neskladné věci.

Příjemné ceny za užitkové vozy s nízkou spotřebou

Proto jsou dodávky populární u vícečetných rodin. Mají mnohonásobné použití. Jde přepravovat děti, tchyni a tchána, psí smečku i věci na dovolenou. Stany, spacáky, vařiče, jízdní kola – vše se do dodávek krásně vejde a lidi na sedačkách se nemačkají. Nemluvě o tom, že přeprava velkého nákladu bez potřebného zajištění je životu nebezpečná. Kdo se obává vysoké spotřeby, nechť se v prodejně užitkových vozů přeptá na přesné cifry. Možná bude překvapen, že bazar dodávek nabízí například spolehlivý Mercedes Vito za 299 tisíc korun bez DPH. Jeho spotřeba paliva se blíží průměru běžných osobních vozů.

O admin