Domů / Značky / Mercedes / Mercedes přichází s novým elegantním modelem S63
Mercedes přichází s novým elegantním modelem S63

Mercedes přichází s novým elegantním modelem S63

Mercedes představil na newyorské auto show model S63 AMG 4MATIC Coupe. Ten se vám bude líbit především v tom případě, že hledáte elegantní a zároveň agresivní automobil s vysokým výkonem a sportovním laděním.

Mercedes přichází s novým elegantním modelem S63

K tomu přispívají po designové stránce přední fascia s mřížemi, mohutné výstupy pro vzduch, či lesklé černé akcenty. Kromě toho bylo také toto vozidlo vybaveno předním splitterem, zadním difuzorem a výfukovým systémem skládajícím se ze čtyř výfuků.

O tomto modelu se vedly dlouhé diskuze. Interiér modelu S63 AMG 4 MATIC Coupe je rovněž ve velice kvalitním provedení. Uživatelé vozu budou sedět na sportovních sedadlech potažených Nappa kůží a řidič bude mít k dispozici tříramenný AMG sportovní volant a hliníkové pedály. Dalšími přednostmi tohoto vozu je digitální přístrojová deska a širokoúhlý informační systém nebo čalounění dělané ze dřeva, případně z uhlíkových vláken.

Mercedes přichází s novým elegantním modelem S63

Pod kapotou má model S63 5.5 litrový motor V8 twin-turbo, který produkuje 577 koní a 664 liber točivého momentu. K dispozici je sedmistupňová převodovka AMG Speedshift, která umožní neuvěřitelné zrychlení z 0 na 100 přibližně za 3,9 vteřiny. Maximální rychlost u tohoto vozu je elektricky omezena a více než 299 km/h nepojedete, ani kdyby tomu vyhovovaly veškeré podmínky na silnici. Výkon posiluje vzduchové odpružení Airmatic, adaptivní tlumiče či v neposlední řadě tužší pomocný rámový nosič na zadní nápravě. Vozidlo má také pohon na všechna kola a keramické brzdy.

O admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *