Domů / Značky / Audi / Audi S3 Cabriolet elegantní auto s duší dravce
Audi S3 Cabriolet elegantní auto s duší dravce

Audi S3 Cabriolet elegantní auto s duší dravce

Na ženevském autosalonu předvedla automobilka Audi nejostřejší provedení nejmenšího kabrioletu, které vyrábí. Audi S3 Cabriolet se může pochlubit náhonem na všechny čtyři kola a úžasným výkonem 300 koní s celkovým točivým momentem 380 NM. První zájemci o toto vychytané auto si na své přijdou koncem léta.

Nový kabriolet dostane v základu to nejlepší vybavení, které si můžeme přát. Ohromí nás čtyřmi místy a elektrohydraulicky ovládanou plátěných střechou, která se zvládne otevřít či zavřít do 18 sekundy a to vše až do rychlosti 50 km/h. Střecha se nabízí celkem ve třech barevných provedení. Pro zajištění, co nejnižší hmotnost byla plátěná střecha speciálně vyrobena za pomoci hořčíku a hliníku. Vnitřek střechy je pak vyplněn speciální izolační pěnou, která má zajistit absolutní klid uvnitř kabiny.Audi S3 Cabriolet elegantní auto s duší dravce

Celou tuhle krásku ponesou osmnáctipalcová kola s pneumatiky, které mají rozměr 225/40. Celková hmotnost se díky speciální konstrukci zastavila na 1620 kilogramech, což sice není žádný zázrak, ale na kabriolet s automatickou převodovkou a pohonem všech kol je to úcty hodné číslo.

Interiér je řešen velmi elegantně s detailem pro nejmodernější technologie, které jsou na trhu.

Audi S3 Cabriolet elegantní auto s duší dravce

Nyní se podíváme pod kapotu vozu, kde se nám nabízejí vnitřnosti. Audi S3 Cabriolet pohání motor 2.0 TSI. Motor poskytne výkon 221 kW tedy 300 koní v rozpětí otáček 5500 až 6200. Sprint z nuly na sto zvládne Audi S3 za 5,4 sekundy. Nejvyšší dosažená rychlost, která byla ovšem elektronicky omezena je 250 km/h. Což je opět další důvod navíc, proč se těšit na horké slunné dny.

Cena za základní verzi bude začínat zhruba na částce 1,4 miliónu korun a prodej tohoto elegantního kabrioletu s duší dravce je očekáván na konci léta, kdy by se měl konečně dostat i na český trh. Do té doby nezbývá než slintat a trpělivě čekat, až se k nám tato krasavice dostane.

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *