Domů / Značky / Ford / Prodej ojetých vozů Ford v Praze
Prodej ojetých vozů Ford v Praze

Prodej ojetých vozů Ford v Praze

Značka Ford je pojmem mezi všemi motoristy světa. Automobily pod značkou Ford se v americkém Detroitu začaly vyrábět jako první na světě již v r. 1903. Rovněž v České republice jezdí automobily značky Ford již pěknou řádku let. Nejrůznější modely patřily vždy k těm nejpopulárnějším vozům u nás.

Ne nadarmo je proto Ford nejúspěšnějším dovozcem automobilů do ČR za poslední roky. V poslední době byl podle statistik nejprodávanějším Fordem v ČR Ford Fusion, následovaný Fordem Focus a užitkovým vozidlem Ford Transit, který je v této kategorii patrně nejpoužívanější.

Z tohoto přehledu logicky vyplývá, že i ojeté vozy Ford, které se prodávají v autobazarech, patří mezi nejvyhledávanější. Jedním z prodejců, kteří se zaměřují na značku Ford je společnost AMB Praha (auto MOTOL BENI, a.s.). Jedná se o autorizovaného prodejce a opravce vozidel značky Ford.

Ford Praha je znám mezi pražskými motoristy, ale navštěvují jej rádi zájemci o tato prvotřídní vozidla i z jiných regionů republiky. Veškeré služby společnost rovnoměrně rozmístila do tří poboček v Praze, které se nacházejí na Strakonické, Plzeňské a na Ořechu v Praze-západ. Pokud jde o autosalon na Ořechu, tak ten je bezesporu nejmodernějším zařízením tohoto druhu v České republice a nabízí všechny poslední modely vozů Ford.

Pokud si chcete udělat konkrétní představu o nabídce společnosti AMB Praha, než se vydáte do některé z jejích tří poboček, můžete si v klidu domova prohlížet na internetu skladové vozy Ford, mezi kterými nechybí žádný ze současně importovaných modelů. Pokud máte vážný zájem o koupi některého z vystavených aut, není žádný problém vyzkoušet si jízdní vlastnosti vybraného vozu, neboť firma má k dispozici předváděcí vozy Ford právě pro tyto účely. Kromě automobilů prodávaných za hotové či na splátky, jsou nabízena i referentská vozidla. Pokud máte zájem o kvalitní ojetý Ford, na jehož ceně pochopitelně můžete značně ušetřit v porovnání s novými modely, můžete si vybírat ze široké palety ojetin v autobazaru, který rovněž patří ke společnosti AMB Praha. Všechna nabízená ojetá vozidla jsou prověřená a naprosto bezpečná. Na informace o původu, počtu ujetých kilometrů a technickém stavu ojetiny se můžete naprosto spolehnout.

Oblíbenou službou společnosti je prodej vozů Ford na internetových stránkách www.fordmania.cz, jelikož se jedná se o nejširší on-line nabídku vozů značky Ford v České republice.

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *