Domů / Značky / Ford / Seznamte se s Troller T4
Seznamte se s Troller T4

Seznamte se s Troller T4

Seznamte se s Troller T4, hrubým a silným SUV, které sbírá všechny kladné body především v Brazílii. Za celou výrobou stojí Ford, který v roce 2007 nakoupil jihoamerickou automobilku. T4 byla v té době již ve výrobě a tak Ford nechal projekt pokračovat. První novinky o T4 se objevili na zlomu června letošního roku a hlavní myšlenkou vozu je přímá konkurence proti vozům jako je Jeep Wrangler, Land Rover Defender či dokonce Mercedes G-Wagen, přestože T4 nenabízí tolik luxusu jako Benz.

T4 je plně funkční a naprosto dokonale vybavené auto, které si hravě poradí se všemi překážkami na cestě. Pohon všech kol, vysoký podvozek, dokonalý úhel pohledu z kabiny a skvělý interiér je příslibem k dokonalé jízdě. Dokonce i vzduchový filtr je posazen vysoko a stranou, pro případnou havárii nebo příliš vysoké vody.Seznamte se s Troller T4

Troller T4 nabízí skrz na skrz originální design, i když si můžete všimnout různých velmi podobných komponent jako má Wrangler, Defender či Toyota. T4 má i velmi podobně vyražené logo na přední masce jako již zmiňovaná Toyota. Ploché sklo, boční okna a zadní sklo přidává kompletně na mužnosti celého vozu. Panoramatická střecha pak dodává lehce romantický nádech.

Vestavěné boční kryty pomáhají chránit karoserii a zároveň slouží k ulehčení přístupu dovnitř vozu Troller T4.

Seznamte se s Troller T4O interiéru není moc informací. Ford se chce pochlubit především funkčním interiérem, který bude snadno udržovatelný. Vinylová podlaha, pevně tkané látky a palubní deska z tvrdých plastů bude asi nejpravděpodobnější možnost toho, jak bude celý interiér uvnitř Troller T4 vypadat.

Pod kapotou by se měl nacházet 3,2 litrový pětiválec, který produkuje 185 koní a 350 liber stop točivého momentu. Což by mělo stačit dostatečně na pokoření všech překážek jak uvnitř městské džungle tak někde vysoko v horách. Na přesná čísla a další informace si budeme muset ještě nějakou dobu počkat než je Ford uvolní do éteru.

 

 

 

O Makawiel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *