Domů / Inzerce / Renault Koleos využil novou šanci na maximum

Renault Koleos využil novou šanci na maximum

Renault Koleos dostal druhou šanci a vyrazil do světa v novém kabátu s mohutnější karosérií a svěžím designem. Jeho nová tvář má propracované detaily, které zaujmou na první pohled. Celkově vozidlo působí bezpečně díky zdůrazněné mohutnosti a už jeho vzhled napovídá, že je výkonné a nabízí pohodlnou jízdu.

Přednosti, které vystihují vůz budoucnosti

Nový Renault Koleos není rozměrný jen navenek. I jeho interiér poskytuje dostatek prostoru k většímu pohodlí. Velkou výhodou je také velikost zavazadlového prostoru s objemem 542 litrů, který se dá navýšit sklopením zadních sedadel. Mnoho lidí potěšil i svým tichým chodem i při vyšších otáčkách, ačkoliv navenek působí jako pořádný divoch. Naftový dvoulitr nabízí dynamiku, která využívá sílu vozu v každém použitém převodu. O luxusní pocit z bezstarostné jízdy se navíc postará Visio Systém, který zvyšuje bezpečnost při jízdě na maximum.

Nový Renault Koleos vás doveze kamkoliv

Hlavní předností Renault Koleos je ale jeho schopnost zvládat terény, především kolmá stoupání nebo sjezdy. Hravě si poradí s hrbolatou cestou i rozježděným terénem. Nic z toho uvnitř vozu téměř nepoznáte. Stejně spolehlivě reaguje nové SUV i na hladkých silnicích, ačkoliv jeho jízdní vlastnosti nejlépe vyniknou na dálnici, kde je provoz plynulejší. Renault Koleos ze své mohutnosti dokázal udělat přednost a přitom nepopřel přitažlivost nové generace SUV vozů.

Z nerozhodnosti vás vyléčí zkušební jízda

Koho jízdní vlastnosti, design i nové metody ovládání díky senzorům zaujaly, ten už jistě začal uvažovat o možnosti si nový Renault Koleos pořídit. Možná ale kvůli vyšší ceně pořád váháte, a to je příležitost pro zkušební jízdu, která nezůstane jen u slov, ale dá vám poznat nové vlastnosti Renault Koleos na vlastní kůži. Tuhle možnost i spoustu dalších neméně zajímavých informací o nejnovějším SUV od Renaultu najdete na https://www.rpz.cz/renault/nove-vozy/osobni-vozy/koleos/novy-koleos/, kde se automobilem podrobněji zabývají a vědí o něm naprosto všechno. Mimo jiné zde najdete i možnost financování vozu v případě, že se rozhodnete k jeho pořízení.

O admin